mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+25
coustaeu
jokey
Sieche
Black Hornet
ducpilot
petani
capo998
agarwaen
gmeles
lskostas
Japanian
apostat
Multijohn
GFiotakis
MouziS
thunderosaurus
NikosCB
deusxt
Nikker1985
zero
Domus
spypetr
Oikopedofagos
Vampire
zak majol
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:55

MouziS έγραψε:
deusxt έγραψε:
MouziS έγραψε:
GFiotakis έγραψε:
MouziS έγραψε:


απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
εχουμε τις τσοντες του ζαχοπουλου τωρα και το καβγα μακη θεμου
με αυτα τα "φαιδρα" θα σχοληθουνε τα καναλια τωρα ???

ετσι παει δεν το ξερεις το συστημα...μπροστα στο ασφαλιστικο το θεμα με το ζαχοπουλο ηταν φαιδρο...παπ...εφυγε το ενδιαφερον του κοσμου απο το ασφαλιστικο (κ σε περιοδο αναβρασμου)..μπροστα στο θεμα του ζαχοπουλου το θεμα μετα ρηξης θεμου-μακη ηταν φαιδρο...παπ...αντι να ασχοληθουμε με το αποβρασμα κ το μεγαλυτερο σκανδαλο της τελευταιας 10ετιας ,ασχολουμαστε με την κοντρα δυο δημοσιογραφων...θα μου πεις η κοντρα αφορα το σκανδαλο αλλα πιστεψε με επιτηδες το κανουν για ναριξουν σταχτυ στα ματια ολων...γι'αυτο λεω ψαχνουν να βρουν ειδηση για μην ασχοληθει ο κοσμος με τα χαλια τους κ να την βγαλουν οπως παντα καθαρη...κ οπως ειμαστε προβατα εμεις να ακολουθησουμε...
οποτε μια τετοια ειδηση με απαγωγη αναρχικου θα κανουν την προσευχη τους να ερθει...
και λες εσυ τωρα οτι δεν εχει σχεση με τα δημογραφκά του μεγαλυτερου ποσοστου που παρακολουθει ειδησεις?

Αμα ηταν να ενδιαφεροταν ο κοσμος για τα πραγματα που πραγματικα εχουν σημασία πως θα ζουσε το σταρ?

την πρωτη σου ερωτηση δεν την καταλαβα...
η δευτερη που κολλαει?
έλεγα λοιπον ότι δε φταει κανα σύστημα ή κανα σχεδιο ή κατι τετοιο.
Φταινε οι πολίτες οι οποιοι προτιμον να μαθουν ποιος εκανε τι σε ποιον και με τι εργαλεια και απο πιο όροφο πήδηξε παρά να προβληματιστουν με τιποτενια θέματα όπως παιδεια, υγεία ασφαλιση κλπ.΄
Το πρωτο πραγμα που είπα (δημογραφικά χαρακτηριστικά τηλεθεατων)
Το δευτερο είναι καναλι που αχολειται με ειδησεις που γουσταρει ο πολυς κοσμος.
Ελπίζω να εγινα πιο καταοητος; τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:59

zak majol έγραψε:
Domus έγραψε:

Ηταν UFO. kaaaala.
Όσο για την χειρονομια,τι να πώ?Το δουλεύεις καλα βλέπω
Όταν μεταφερθούμε στο καινούριο φόρουμ, θα βάλουμε την δυνατότητα στο προφίλ του χρήστη να βλέπει την κατηγορία επικαιρότητα ή όχι.
Νομίζω είναι η μόνη λύση για να αποφύγουμε τέτοιου είδους σκηνικά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Ιαν 22 2008, 18:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:00

Εγω λεω ο Domus να ζητησει συγνωμη απο τον Σαμη....και οι δυο ξερουν γιατι Razz Razz Razz
Mας το πληγωσες το παιδι ρε κακουργε!! Δεν εχουμε δει χαμογελο απο τοτενες

Αν και σ'αυτη την περιπτωση η χειρονομια ειναι ανακατεμα ζαριων Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:02

[quote="apostat"][quote="zak majol"]
Domus έγραψε:

Ηταν UFO. kaaaala.
Παράθεση :

Όσο για την χειρονομια,τι να πώ?Το δουλεύεις καλα βλέπω
Όταν μεταφερθούμε στο καινούριο φόρουμ, θα βάλουμε την δυνατότητα στο προφίλ του χρήστη να βλέπει την κατηγορία επικαιρότητα ή όχι.
Νομίζω είναι η μόνη λύση για να αποφύγουμε τέτοιου είδους σκηνικά.

και τωρα πιστευω οποιος θελει μπαινει αφου βλεπει την κατηγορια της συζητησης.. _innocent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:05

Domus έγραψε:
Zak... Το πώς το δουλεύω kaaaala. δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει.
Απο την στιγμή που δεν καταλαβένεις τα γραφόμενα μου και το στυλ αλλα και το που μπήκε το σχετικό kaaaala. τότε ότι και να αναφέρω και ότι και να γράψω ίσως είναι γραφικό.
Απλά για τους τύπους το kaaaala. δεν πήγε ούτε στα γραφώμενα σου ούτε σε αυτά που εννοείς. Μπήκε σε αυτά που έγραψα εγώ για την "προσωπική μου απαγωγή". Μια συγνώμη δεν θα έβλαπτε κανένα πιστεύω. Αν πάλι θεωρείς οτι με αυτό που έγραψες για μένα δεν χρείαζεται συγνώμη, τότε συγνώμη απο μένα που τα βλέπω τα πράγματα λάθος. Απλά έχω μάθει όταν κάνω ενα λάθος δημόσια, να ζητάω αν έχω αδικό συγνώμη.
_hi
Δε το κατάλαβα...
Νόμιζα ότι πήγαινε σε μένα.Τώρα ξαναδιάβασα το πόστ σου πιο προσεκτικά...δίκιο έχεις.
Συγνώμη...αιμα που βράζει _hi

Deus σε πάω ωρέ!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Ιαν 22 2008, 18:06, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:06

No problem _hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agarwaen

agarwaen


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 16/01/2008

My Bike
Μοτό: cbf 250

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:06

NikosCB έγραψε:
Παράθεση :
Συγγνώμη αλλά νόμιζα ότι εδω είναι moto forum κι οχι κάτι σαν το indymedia.Υπάρχει λόγος να δημοσιευονται τέτοια εδώ μέσα ?

Απο την αρχη ηθελα να το πω. Το γεγονος δεν το χερω και απο την αρχη ειπα οτι ειμαι επιφυλακτικος με την πληροφορια. Ο καθε ενας εχει τις αποψεις του αλλα βαρεθηκα να ασχολουμε-συζηταω με-για τους μπατσους. Τετοια γινονται καθε μερα, καθε μερα δεν φτανει που τα λουζομαστε απο τηλεοραση και εφημεριδες, θα τα λουζομαστε και εδω?

?? Ρε παιδιά, τα υποφορουμ και τα τοπικ γι αυτό υπάρχουνε... εγώ ας πούμε που επίσης μου φαίνονται γενικά ραδιο-αρβύλα αυτά τα πράματα (απαγωγές?? και καλά -λέμε τώρα- Πακιστανών, πολιτών με Ελληνική Ιθαγένεια? λίγο κουφό), δεν το διάβασα καν το θέμα μόνο τελευταία σελίδα να δω τι παίζει... δεν με ανάγκασε κανένας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:10

gmeles έγραψε:
Εγω λεω ο Domus να ζητησει συγνωμη απο τον Σαμη....και οι δυο ξερουν γιατι Razz Razz Razz
Mας το πληγωσες το παιδι ρε κακουργε!! Δεν εχουμε δει χαμογελο απο τοτενες

Αν και σ'αυτη την περιπτωση η χειρονομια ειναι ανακατεμα ζαριων Razz
μόλις σε εβγαλα απο τη λίστα με τους παραλήπτες Χριστουγεννιατικων Καρτων.
Οσο για το παιδι απο το βορρα....φυλαξου μποντικαρά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:01

zak majol έγραψε:
Στο επικαιρότητα το βάλαμε.¨Αραξε...


Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:15

Japanian έγραψε:
ΒΡΕ ΟΥΣΤ...
Έτσι φαντάζεσαι την καλή λειτουργία του Φόρουμ;
Δεν σε ανάγκασε κανείς να το διαβάσεις, και αν δεις τις απαντήσεις, υπάρχουν αρκετοί που τους ενδιαφέρει και το σχολιάζουν.

Τι λες λοιπόν εσύ ότι πρέπει να γίνει; Να σκάσουν οι άλλοι, ή να συμμαζευτείς εσύ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
capo998

capo998


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ηλικία : 53
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Kawasaki EN400, Aprilia ETV 1000 Caponord, Ducati SS 1000DS, Aprilia RVS 1000 Falco

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:19

Παιδάκια η λέξη "ἑπικαιρότητα" μεταφράζετε ἀπό τόν καθένα ὄπως αὐτός τό ἀντιλαμβάνετε. Ὤς ἔκ τοῦτου ὄταν ἔνας τίτλος σέ αὐτή τήν κατηγορία δέν σέ ἐνδιαφέρει - ἀφορά ἀπλά δέν τόν διαβάζεις.

Σχόλια ὄπως τά παραπάνω μάλλον δέν βοηθάνε στό καλό κλίμα. Ἴσως θά ἔπρεπε να κρατήσουμε πιό ἤπιους τόνους καί νά μήν γράφουμε πρωσωπικοῦς χαρακτηρισμοῦς γιά τούς όποίους μπορεῖ νά μετανιώσουμε ἀργότερα.

φιλικά
Γιῶργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikosCB

NikosCB


Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ηλικία : 42
Τόπος : AΘΗΝΑ
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: Hayabusa

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:29

Παράθεση :
Παιδάκια η λέξη "ἑπικαιρότητα" μεταφράζετε ἀπό τόν καθένα ὄπως αὐτός τό ἀντιλαμβάνετε. Ὤς ἔκ τοῦτου ὄταν ἔνας τίτλος σέ αὐτή τήν κατηγορία δέν σέ ἐνδιαφέρει - ἀφορά ἀπλά δέν τόν διαβάζεις.

Σχόλια ὄπως τά παραπάνω μάλλον δέν βοηθάνε στό καλό κλίμα. Ἴσως θά ἔπρεπε να κρατήσουμε πιό ἤπιους τόνους καί νά μήν γράφουμε πρωσωπικοῦς χαρακτηρισμοῦς γιά τούς όποίους μπορεῖ νά μετανιώσουμε ἀργότερα.

Πολυ σωστο και πολιτισμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:37

apostat έγραψε:
Japanian έγραψε:
ΒΡΕ ΟΥΣΤ...
Έτσι φαντάζεσαι την καλή λειτουργία του Φόρουμ;
Δεν σε ανάγκασε κανείς να το διαβάσεις, και αν δεις τις απαντήσεις, υπάρχουν αρκετοί που τους ενδιαφέρει και το σχολιάζουν.

Τι λες λοιπόν εσύ ότι πρέπει να γίνει; Να σκάσουν οι άλλοι, ή να συμμαζευτείς εσύ;





Να συμμαζευτώ ? Δεν κατάλαβα ? Εδώ οι περισσότεροι απαξιώνουν και ισοπεδώνουν με δυο τρία πόστ κάποια τάξη εργαζομένων μόνο και μόνο επειδή είναι κομπλεξικοί και ονειρευονται επαναστάσεις τύπου Κούβας.Και φυσικά δεν με υποχρεώνει κανείς να το διαβάσω αλλά σε κάθε "προβολή νέων Μηνυμάτων" το έχω μπροστά στα μούτρα μου και το διαβάζω έτσι κι αλλιώς.Τελικά στα περισσότερα μοτο φόρα που βλέπω το ίδιο γίνεται...γι αυτό δεν συμμαζευομαι (ωραία εκφραση που απευθύνεται μάλλον σε ρεμάλια-κι εγώ δεν είμαι) αλλά παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω μη μου έρθει καμιά μολότοφ εκεί που κάθομαι.Και πάλι ΟΥΣΤ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
capo998

capo998


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ηλικία : 53
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Kawasaki EN400, Aprilia ETV 1000 Caponord, Ducati SS 1000DS, Aprilia RVS 1000 Falco

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:44

Καλά κάνουν καί ὀνειρεύνται.......κί ἐγῶ ὀνειρεύομαι. Καλῶς ἤ κακῶς αὐτό δέν μπορεῖ καμιά δύναμη νά τό ἀποτρέψει. Ἄλλωστε σημαία μάς ἐδῶ εἶναι ἠ ἐλευθερία λόγου. Καί ἀκόμα ἄν δέν συμφωνῶ μέ τό ὄνειρο τύπου Κοῦβας, καθόλου δέν συνάδει μέ τήν πρωσωπική μού λογική νά βάζω φίμωτρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 19:47

Japanian έγραψε:
Να συμμαζευτώ ? Δεν κατάλαβα ?
...
Και φυσικά δεν με υποχρεώνει κανείς να το διαβάσω αλλά σε κάθε "προβολή νέων Μηνυμάτων" το έχω μπροστά στα μούτρα μου και το διαβάζω έτσι κι αλλιώς.
...
γι αυτό δεν συμμαζευομαι (ωραία εκφραση που απευθύνεται μάλλον σε ρεμάλια-κι εγώ δεν είμαι) αλλά παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω μη μου έρθει καμιά μολότοφ εκεί που κάθομαι.Και πάλι ΟΥΣΤ.
Πάρα πάνω είχα γράψει:
Όταν μεταφερθούμε στο καινούριο φόρουμ, θα βάλουμε την δυνατότητα στο προφίλ του χρήστη να βλέπει την κατηγορία επικαιρότητα ή όχι.
Νομίζω είναι η μόνη λύση για να αποφύγουμε τέτοιου είδους σκηνικά.


Αν είχες παρακολουθήσει το MyBike, θα ήξερες ότι έδωσα μάχη για να μην μπαίνουν τέτοια τόπικ στο μοτοφόρουμ.
Παρ 'όλα αυτά όμως, φράσεις βρε ΟΥΣΤ (δίς) δεν είναι τρόπος επικοινωνίας, δεν νομίζεις; Σε πείραξε μετά το να συμμαζευτείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire

Vampire


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ηλικία : 34
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 20:26

Νομιζω πρεπει να ηρεμισουμε...γενικως!
Φιλε japanian μπορει να εχεις δικιο στα λεγομενα σου (δε θελω να παρω πλευρα) αλλα ειτε εχεις ειτε οχι εσυ απλα λες τη γνωμη σου κ αφηνεις το καθενα να ζησει οπως νομιζει αυτος...
Αν οντως απαξιονουν καποιοι το θεσμο της αστυνομιας ειναι δικο τους θεμα οπως ειναι κ θεμα του καθενος που διαβαζει αν θα τους απαξιωσει επισης η οχι!
Οποτε στη χειρωτερη περιπτωση που ο zak εγραψε το θεμα για να κανει προπαγανδα κατα των αστυνομικων (που σε βεβαιωνω πως δεν συμβαινει αυτο γιατι τον ξερω προσωπικα!) ειναι στο χερι του καθενος αν θα συμφωνησει η οχι...
Απλα δεν υπαρχει λογος να νευριαζεις γρφοντας τα περι κουκουλας,μολοτοφ και ουστ γιατι δε βοηθανε να περασεις τη γνωμη σου,ουτε να εισακουσθει...
Ελευθερη ειναι οι κοινωνια κ τα πιστευω κ τα ονειρα του καθενος μας ευτυχως ή δυστυχως...

Προς θεου δε κανω κυριγμα η τπτ!!απλα θελω να καταληξω πως δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας γιαυτα...κ ειδικα μεσω ιντερνετ που με τους πιο πολλους αν οχι με ολους θα αλλαζουμε μια κουβεντα απο δω κ αυτη που κ που...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 21:01

Japanian έγραψε:



Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...

Δεν χρειάζομαι κουκουλίτσα φίλε...τα υπόλοιπα θα τα βρούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 21:14

Japanian έγραψε:
zak majol έγραψε:
Στο επικαιρότητα το βάλαμε.¨Αραξε...


Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...


Φίλε, προσπάθησε να μπεις στο κλίμα. και στο χαβαλέ και σ' αυτά και στη χοντρόπλακα για τα BMW και στους προβληματισμούς όλων μας για πράγματα σοβαρά. Βρίσκεσαι σε φόρουμ που φτιάχνεται όχι για μοτοσικλέτες αλλά για μοτοσικλετιστές, δηλαδή για ανθρώπους, πολίτες που -μεταξύ άλλων- οδηγούν μοτοσικλέτες.
Κάτι που μας δίδαξε το φόρουμ από όπου προερχόμαστε είναι να σκεφτόμαστε τί θα συνέβαινε αν αυτά που γράφουμε τα ξεστομίζαμε από κοντά και καταπρόσωπο. Φαντάσου το.
[u]
Και γενικά...σκέψου το
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 22:02

Εγώ φώναζα και τσίριζα στο MyBike και γινόμουν γραφηκός οταν έλεγα για πολιτικού περιεχομένου πόστ και θέματα. Για θέματα που αναφεροταν στην Αστυνομία, στο πολυτεχνείο κλπ ήθελα να προτείνω οχι να απαγορευτούν αλλα καλο θα ηταν να αποφεύγουμε να τα βάζουμε. Αν και εχω δεί αρκετά θέματα και πόστ που είναι πολύ έντονες οι πολιτικές απόψεις. Εντάξει δημοκρατία έχουμε και δεν χρείαζεται να φτάσουμε σε σημείο να δούμε βίντεο σαν αυτό στην υπογραφή μου... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agarwaen

agarwaen


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 16/01/2008

My Bike
Μοτό: cbf 250

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 22:29

Japanian έγραψε:
zak majol έγραψε:
Στο επικαιρότητα το βάλαμε.¨Αραξε...


Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...

??
Τρολίζουμε βλέπω... Τεσπα, δεν έχει και καμμιά σημασία. Συμβουλή σε όλους όσους θέλουν εκτόνωση (και θα την ακολουθήσω κι εγώ απ δω και μετά): Τέτοια ποστ απλώς δεν τα λαμβάνουμε υπόψιν, απο όποια πλευρά κι αν προέρχονται, συμφωνούμε,διαφωνούμε, όπως κι αν έχει. Απλώς συνεχίζουμε τη συΖήτηση αν θέλουμε να πούμε κάτι πάνω στο θέμα. μέσα σε καμια 10αριά ποστ εκτονώνεται κατευθείαν η κατάσταση. Οι δε εμπλεκώμενοι αν δεν αντέχουν ο ένας τον άλλο (για γενικά μιλάω, όχι για τώρα) όταν υπάρχει τέτοια δυνατότητα στα φόρουμ καλό είναι να βάζουν τον άλλο σε λίστα απόκρυψης, και τέλειωσε η ιστορία, ούτε γάτα ούτε ζημιά. Δοκιμασμένα πράματα. Κλείνω και δεν ξαναβγαίνω οφ τοπικ, σόρρυ

(μάλιστα καλό θα ήταν αυτό -το δικό μου- ποστ να μεταφερθεί)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Ιαν 22 2008, 22:55, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 22:47

agarwaen έγραψε:
(μάλιστα καλό θα ήταν το ποστ να μεταφερθεί)
Γιατί; Μια χαρά είναι εδώ που είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 22:50

apostat έγραψε:
agarwaen έγραψε:
(μάλιστα καλό θα ήταν το ποστ να μεταφερθεί)
Γιατί; Μια χαρά είναι εδώ που είναι...
Σβήστο τελείως ρε Στάθη.Σοβαρά τώρα...Σβήστο γιατί θα έχουμε άλλα.
Άς ορίσουμε όμως τι σημαίνει επικαιρότητα απο δω και πέρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 22:52

zak majol έγραψε:
Σβήστο τελείως ρε Στάθη.Σοβαρά τώρα...Σβήστο γιατί θα έχουμε άλλα.
Άς ορίσουμε όμως τι σημαίνει επικαιρότητα απο δω και πέρα....
Δεν σβήνουμε τίποτα και πουθενά.

(Εκτός αυτού δεν είμαι admin)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:00

Ναι στάθη άστο.
Νομιζω και εγω ότι πρεπει να εχουμε και τιμητική πλακα στα τρολ. Θενκ γιου φορ γιουρ καστομ κιετσ. Πλιζ καμ μπακ σουν
'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:02

zak majol έγραψε:
Japanian έγραψε:



Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...

Δεν χρειάζομαι κουκουλίτσα φίλε...τα υπόλοιπα θα τα βρούμε...


Anytime anyplace.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: