mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!

Πήγαινε κάτω 
+38
apostat
zero_one
thunderosaurus
Carlos
vrakas
BUSA MAKIS
ducpilot
Warlord
coustaeu
a$wto$
gmeles
taSOS
KARAFLODAIMON
jony
PaDouViRuS
FZMAN
Mitsos47
capo998
Ouzo Power
chriko
Vampire
FireBlade
jpag
dagger moon
VerzeOulis
MouziS
spdphoto
Nikker1985
veligekas
spypetr
mitsos84
nasos79
OrEsTiS
''odontiatros''
zak majol
petani
Black Hornet
fresh
42 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mitsos47




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 18:05

odigaw apo ta 15 cr250 tou thiou mou , kai kati 50arakia sto xwrio , diplwma to 2008 ton oktomvrio .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FZMAN

FZMAN


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Τόπος : ATTIKH
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:14

Εγώ περίπου ένα μήνα όταν πιτσιρικάς είχα πάρει μια Vespa 50S που ήταν και το πρώτο μου μηχανάκι και τον μήνα αυτόν μέχρι να δώσω για δίπλωμα κυκλοφορούσα έτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaDouViRuS

PaDouViRuS


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: Ducati Multistrada 1100

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:44

Τι μου θυμίσατε τώρα...

Το πρώτο μου μοτοσακό το πήρα (μου το πήραν δηλαδή _innocent ) όταν ήμουν 16. Ένα kazeR ήταν και το οδηγούσα με δίπλωμα 50κ.κ. μέχρι τα 20.

Μετά από τέσσερα χρόνια οδήγησης και αρκετές κλήσεις στην πλάτη αποφασίζω να πάω να δώσω για 125κ.κ. και συμβαίνει το εξής κουφό..

Κόπηκα..._zeppelin hooray.

Φ@ύστη φορτηγατζή... shoot. knuppel2.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jony

jony


Αριθμός μηνυμάτων : 169
Ηλικία : 51
Τόπος : Αιγαλεω
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Aprilia pegaso 650

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 14:12

Ωραια.....καλα παληκαρια ειμαστε ολοι μας... lol! Λοιπον.....
οδηγω απο το '88... διπλωμα αυτοκινητου το '92....πρωτο μηχανακι το '93...
διπλωμα για μηχανη το '94.... _innocent _innocent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KARAFLODAIMON

KARAFLODAIMON


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Ηλικία : 44
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Αυτή που σας πατάει όλους FZ1

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 14:19

Δίπλωμα το 2016 και αυτό ΑΝ εχω όρεξη και χρήμα!!! devil.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
taSOS

taSOS


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ηλικία : 54
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Ducati ST4S & BMW R1100 GS

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 15:17

............ ορε δουλειά για τον Carlo .......... crazy.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 15:26

Το 50αρι για κανα χρονο. Μετα εβγαλα διπλωμα 50αριου με υπογραφη γονεων και πηρα το ZXR το 400αρι, οποτε παλι παρανομος. Πιασε 2 χρονια κι απ αυτο
Το πουλησα και πηρα το GLX, αρα ειχα διπλωμα. Μετα πηρα την βεσπα 200αρα, πιασε αλλον ενα χρονο χωρις

Αρα εχουμε και λεμε

1+2+1= 4 χρονια συνολο!

Με 2 μυνησεις συνολο εκ των οποιων την μια την πληρωσα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 15:41

Η πρωτη μηχανη αγοραστηκε το 1999. Οχι μονο δεν ειχα διπλωμα τοτε αλλα και την μηχανη φιλαρακι μου την πηρε απ'το μαγαζι γιατι δεν ηξερα ουτε πως παιρνει μπροστα happy2. Την πουλησα 4 χρονια μετα.

Διπλωμα μηχανης το 2004,αγορα καινουριας μοτοσυκλετας το 2006 και η ζωη συνεχιζεται gr.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coustaeu

coustaeu


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: ΣΟΥΤΖΟΥΚΙ V-strom 650abs

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 19:15

Διπλωμα εξαρχης... ημουν καλο παιζακι... mml.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Warlord

Warlord


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 16/01/2008

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 22:15

20 μερουλες,τις πληρωσα 3 εκατομυριακια γιατι τρακαρα με το GPZ που ειχα και μετα το ειχα κατι χρονια μεχρι να ξαναπιασω μοτορι στα χερια μου :?: Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 22:18

2ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΙΑ ΑΥΤΟΦΟΡΑ ΑΥΤΑ.Την γλυτωσα λογο baby:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fresh

fresh


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Ηλικία : 48
Τόπος : Θούριο - Έβρου
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha TDM900

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 18 2008, 11:47

2 ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΑΠΟ 5000ΔΡΧ ΕΚΑΣΤΟ...

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΜΟΥ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thourio.gr
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 18 2008, 13:38

Όταν ήρθα το 1992 από Γερμανία για μόνιμη διαμονή στην πατρίδα δεν είχα δίπλωμα μοτό.

Πάρ΄αυτά όμως αγόρασα το πρώτο μου μοτο 250 cc και κυκλοφόρησα για κανένα 6μηνο χωρίς πατσαβούρα.

Μετά αναγκαστικά έμαθα κι από Vespa.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vrakas

vrakas


Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 61
Τόπος : Κύπρος
Registration date : 18/01/2008

My Bike
Μοτό: BMW F650GS

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 18 2008, 13:40

4 χωρίς και 27 με δίπλωμα baby:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kotsonis.net
Carlos

Carlos


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ηλικία : 43
Registration date : 12/01/2008

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 16:27

ώπα μαγκες ..σιγά ...δεν προλαβαίνω να σημειώνω lol!

Εγω πάντος ούτε μια βόλτα δεν εχω κανει χωρίς δίπλωμα . Μαλιστα από τότε που με παρεσυραν το κουβαλαω πιο συχνα από ότι Ευρω στην τσεπη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 17:29

Πιτσιρικάς με τα νοικιάρικα.... blush2.

Μετά είχα καλές προθέσεις, αλλά η μηχανή αγοράστηκε εξ αποστάσεως (μεγάλη ιστορία αυτή) και κυκλοφόρησα 6 μήνες... whistling. γιατί έτσι κι αλλιώς έφυγα στο εξωτερικό. Αφού όμως την έφερα στη Φραπούπολη, νύχτα από Αθήνα, βγήκα μια τσάρκα στη γειτονιά, χωρίς κράνος, δίπλωμα, ασφάλεια και με εξάτμιση "μπουρί" από τον προηγούμενο. Στη δίκη με εξόντωσαν κυριολεκτικά, αν και τα είχα όλα εντάξει, γιατί πήγα χωρίς δικηγόρο. 'Ετσι, που λέτε, ο Στελάκης που τάκανε όλα μόνος του, με τον παρά του, αναγκάστηκε να ρίξει τα μούτρα του, να τηλεφωνήσει στο μπαμπάκα να τρέξει να φέρει χρήμα, αλλιώς... cry.
Γιατί, όπως είπε ο καλόβολος μπαρμπαδάκος χωροφύλακας που με συνόδευε:
"Βρε πουλάκι μου, δεν πάει άνθρωπος σ αυτά τα θηρία, χωρίς δικηγόρο!
-Γιατί κυρ αστυνόμε, να κάνει τί ο δικηγόρος;
-Αχ παλληκάρι μου, θα κλαφτεί, θα πει δυο ανοησίες,ότι είσαι καλό παιδί, μορφωμένο και δεν θα το ξανακάνεις, θα πάρει παράδες και θα ξαναστηθεί στο διάδρομο, να πετύχει κανά τραβέλι ξέμπαργκο, να το υπερασπίσει
-Και τώρα τί κάνουμε κυρ αστυνόμε που δεν έχω τόσα; (το διπλό και παραπάνω ποσό απ΄ότι στοίχισε το μηχανάκι)
-Θα σε περιμένω εκεί πέρα, γιατί φαίνεσαι καλό παιδί, μέχρι να πάει 2 η ώρα που φεύγει η κλούβα για μεταγωγών. Αν μέχρι τότε δεν σου φέρουν τα λεφτά, πρέπει να σε πάω στο Μεταγωγών και μετά Γεντί Κουλέ.
-Ευχαριστώ!


ΥΓ Κι όμως, πριν αγοράσω το μηχανάκι είχα ήδη αγοράσει δύο SHOEI μεταχειρισμένα, από φοιτητή στη Γαλλία, ζευγάρι παρακαλώ, με ανακλαστική βαφή!!! Αμ πώς! Τζιτζίκια πεταλώνουμε; Στο μπλόκο όμως ήμουν ΑΝΕΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
zero_one

zero_one


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 73
Τόπος : Κεφαλονιά
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό:

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 17:31

Από το '66 μέχρι το '69 που έβγαλα το δίπλωμα, σύνολο 3 χρονάκια blush2.

jump
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 17:50

zero_one έγραψε:
Από το '66 μέχρι το '69 που έβγαλα το δίπλωμα, σύνολο 3 χρονάκια blush2.

jump


Αυτο δεν πιανεται βρε ...... ειναι π.Χ ............... rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 19:07

thunderosaurus έγραψε:
'Ετσι, που λέτε, ο Στελάκης που τάκανε όλα μόνος του, με τον παρά του, αναγκάστηκε να ρίξει τα μούτρα του, να τηλεφωνήσει στο μπαμπάκα να τρέξει να φέρει χρήμα, αλλιώς... cry.

Εμενα παντως αν μου τυχαινε κατι τετοιο μπορει και να με αφηνε ο πατερας μου να βολταρω στο μεταγωγών... Μαζευα λεφτα πολυ καιρο με σκοπο ν'αγορασω κρυφα μηχανη.Τελικα το ονειρο εγινε πραγματικοτητα σε μια μαντρα ενω γνωριζα ποσο αρνητικος ηταν στην ιδεα και μονο,οπότε... whistling. _innocent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 20:30

thunderosaurus έγραψε:
Αμ πώς! Τζιτζίκια πεταλώνουμε; Στο μπλόκο όμως ήμουν ΑΝΕΥ!!!
Προφανώς πεταλώνατε τζιτζίκια κύριε κεραυνόσαυρε. tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 20:35

a$wto$ έγραψε:
thunderosaurus έγραψε:
'Ετσι, που λέτε, ο Στελάκης που τάκανε όλα μόνος του, με τον παρά του, αναγκάστηκε να ρίξει τα μούτρα του, να τηλεφωνήσει στο μπαμπάκα να τρέξει να φέρει χρήμα, αλλιώς... cry.

Εμενα παντως αν μου τυχαινε κατι τετοιο μπορει και να με αφηνε ο πατερας μου να βολταρω στο μεταγωγών... Μαζευα λεφτα πολυ καιρο με σκοπο ν'αγορασω κρυφα μηχανη.Τελικα το ονειρο εγινε πραγματικοτητα σε μια μαντρα ενω γνωριζα ποσο αρνητικος ηταν στην ιδεα και μονο,οπότε... whistling. _innocent


Γιατίί εμένα έχεις την εντύπωση ότι το ήξερε από πριν; Μπουχαχα!
Ο άνθρωπος αναρωτιόταν τί νοικοκυροσύνη μ έπιασε και όταν ερχόμουν στην Ελλάδα δούλευα στη λαχαναγορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
IASON

IASON


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ηλικία : 45
Τόπος : ΚΗΦΙΣΙΑ
Registration date : 18/01/2008

My Bike
Μοτό: BMW R1200S

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 02:20

Egw eftixws den etyxe na odigisw pote xwris diplwma.To phra me thn prwth sta 22mou ki eimai panta nomimos.Tote pou phra kai thn prwth mou mhxanh.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 16:23

thunderosaurus έγραψε:

Γιατίί εμένα έχεις την εντύπωση ότι το ήξερε από πριν; Μπουχαχα!
Ο άνθρωπος αναρωτιόταν τί νοικοκυροσύνη μ έπιασε και όταν ερχόμουν στην Ελλάδα δούλευα στη λαχαναγορά...
Τουλαχιστον ο ανθρωπος δεν εμεινε με την απορια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 16:27

ας αλλαξουμε το θεμα κ να το κανουμε
΄¨ποσα δικαστηρια πηγατε για διπλωμα ... happy2. whistling.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!   Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα?  Μην ντρέπεστε...!!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 21:16

2 χρόνια χωρίς δίπλωμα και παρά λίγο να το πληρώσω πολύ ακριβά όταν είχα ατύχημα με αυτοκίνητο.Ευτυχώς που έπεσα σε κοιμισμένο...δικηγόρο της κοπέλλα που χτυπήσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πόσο καιρό οδηγούσατε χωρίς δίπλωμα? Μην ντρέπεστε...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: