mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 12 2008, 10:43

1)CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL (CSS)
ΜΕΓΑΡΑ
5-6 Απριλίου
24-25 Μαΐου
21-22 Ιουνίου
20-21 Σεπτεμβρίου
18-19 Οκτωβρίου

2)ΣΕΡΡΕΣ
10-11 Μαΐου
7-8 Ιουνίου
5-6 Ιουλίου (δεν είναι σίγουρο ακόμα, αν αλλάξει θα σας ενημερώσω)
4-5 Οκτωβρίου

3)RIDING SCHOOL μονοήμερο

29 Μαρτίου ΜΕΓΑΡΑ
3 Μαΐου ΜΕΓΑΡΑ
28 Ιουνίου ΜΕΓΑΡΑ
27 Σεπτεμβρίου ΜΕΓΑΡΑ
1η Νοεμβρίου ΜΕΓΑΡΑ

TRACK DAYS (Όλα στα Μέγαρα)

12 Μαρτίου
19 Μαρτίου
25 Μαρτίου
09 Απριλίου
16 Απριλίου
14 Μαΐου
28 Μαΐου
04 Ιουνίου
11 Ιουνίου
26 Ιουνίου
02 Ιουλίου
09 Ιουλίου
17 Σεπτεμβρίου
08 Οκτωβρίου
15 Οκτωβρίου
22 Οκτωβρίου
05 Νοεμβρίου
12 Νοεμβρίου

Πηγη Fazerclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agarwaen

agarwaen


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 16/01/2008

My Bike
Μοτό: cbf 250

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 17:57

Να ρωτήσω κάτι?
Επειδή είμαι 1)πολύ κουλός, άσχετος και newbie, και 2)οδηγάω και ψόφιο μηχανάκι πόλης (cbf 250) αλλά απο την άλλη, δεν ξέρω να φρενάρω και να στρίβω (είμαι παπάκιας, κι ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτάσω να στρίβω ούτε με τη μισή ταχύτητα του παπιού σε κλειστές στροφές, και μου παίρνει γενικά περίπου 1.5χ απόσταση το φρενάρισμα) λίγο χμμμμ... βασικά πράγματα, θα είχε νόημα να πάω? Η είναι καθαρά για racing καταστάσεις? Το θέμα είναι οτι στο δρόμο έχω απογοητευτεί λίγο, δεν έχω ούτε χώρο ούτε ασφάλεια για να κάνω πειράματα, και η μηχανή δεν συγχωρεί όπως το παπι.... Έχει περάσει ένας μήνας κι ακόμα να φτάσω το Τ80 μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 40
Registration date : 12/01/2008

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 18:08

Δεν σου απογορεύει κανένας να πας και σίγουρα θα μάθεις κάποια πράγματα. Οπωσδήποτε δεν απευθύνεται μόνο για οδήγηση σε πιστά.
Όσο για το άλλο που λες σε πολύ κλειστές στροφές είναι λογικό να σου φαίνεται πιο εύκολο το παπί. Αν δεν σε πειράζει το οικονομικό (το κάθε μάθημα έχει κοντά στα 300Ε) πήγαινε, αν και εγώ στη θέση σου απλά θα οδηγούσα τη μηχανή μου σιγά και προσεκτικά και θα βελτιωθείς με το καιρό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
''odontiatros''




Αριθμός μηνυμάτων : 183
Ηλικία : 40
Τόπος : Πειραιας
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda Hornet600 - Supra 100

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 18:44

ο οδηγος θα πρεπει να εχει full εξοπλισμο λογικα για να παρει μερος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 22:28

''odontiatros'' έγραψε:
ο οδηγος θα πρεπει να εχει full εξοπλισμο λογικα για να παρει μερος?

ναι πρεπει να εχει full εξοπλισμο οποσδηποτε αν και μπορει να νοικιασεις απο εκει αμα θελεις φορμα....τωρα θα εβαζα λινκ για περισοτερες πληροφοριες αλλα ειναι υπο κατασκευη

μολις φτιαχτη θα το βαλω cool.g cool.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008   Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 20 2008, 22:31

agarwaen έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι?
Επειδή είμαι 1)πολύ κουλός, άσχετος και newbie, και 2)οδηγάω και ψόφιο μηχανάκι πόλης (cbf 250) αλλά απο την άλλη, δεν ξέρω να φρενάρω και να στρίβω (είμαι παπάκιας, κι ακόμα δεν έχω καταφέρει να φτάσω να στρίβω ούτε με τη μισή ταχύτητα του παπιού σε κλειστές στροφές, και μου παίρνει γενικά περίπου 1.5χ απόσταση το φρενάρισμα) λίγο χμμμμ... βασικά πράγματα, θα είχε νόημα να πάω? Η είναι καθαρά για racing καταστάσεις? Το θέμα είναι οτι στο δρόμο έχω απογοητευτεί λίγο, δεν έχω ούτε χώρο ούτε ασφάλεια για να κάνω πειράματα, και η μηχανή δεν συγχωρεί όπως το παπι.... Έχει περάσει ένας μήνας κι ακόμα να φτάσω το Τ80 μου....


Μην βιαζεσαι φιλε μου ..... ολα θα ερθουν στην ωρα τους ....... κανεις δεν γεννηθηκε μαθημενος ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόγραμμα C.S.S. RIDING SCHOOL & TRACK DAYS 2008
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Hayabusa 2008

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Οδηγική Τεχνική-
Μετάβαση σε: