mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Καυσαέρια όξω........

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jokey

jokey


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 43
Τόπος : Peristeri-Athens
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: CB-1 DR250S

Καυσαέρια όξω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καυσαέρια όξω........   Καυσαέρια όξω........ I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 18:33

.....επειδή κυκλοφορώ αρκετά συχνά μέσα στην κωλοαθήνα και τρώω πολλά καυσαέρια στην μούρη
θέλω να βρώ καμια μάσκα για να ελαχιστοποιήσω τα πολλά ντουμάνια.

Έχω εντουράδικο κράνος και επειδή έπρεπε να ήμουν την προηγούμενή μου ζωή ήμουν σκύλος θέλω να με χτυπάει ο αέρας στην μούρη.
Βάζω ένα μαντίλι βέβαια και κάθε εβδομάδα πρέπει να το πλένω από την μαυρίλα που μαζεύει, προστατεύω και την επιδερμίδα μου γιατί δεν διαθέτω πολλά αγγουράκια για την επιδερμίδα

Γι'αυτό λέω να βρω καμιά μάσκα(όχι αντιασφυξιογόνα) αλλά κάπως διακριτική για να μην αναπνέω όλο το καυσαέριο απευθείας
Έλεγα και για αυτήν που φοράνε στις οικοδομές αλλά δεν μου πολυγυαλίζει

Έχει κανείς κάνει ανάλογη κίνηση ή να πάω σε κανα μαγαζί με αξεσουαρ εργοστασίων να ψάξω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
soulnick

soulnick


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Kawasaki KLR 650

Καυσαέρια όξω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καυσαέρια όξω........   Καυσαέρια όξω........ I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 23:42

αν θυμαμαι καλα,θα πρεπει να υπαρχει ενα της oxford και ενα της bering..

www.vassalos.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ougk 675

ougk 675


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 41
Τόπος : athens,mosxato,karditsa,opoy gh k patris
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 675

Καυσαέρια όξω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καυσαέρια όξω........   Καυσαέρια όξω........ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 18:07

σε χρωματοπολια πουλανε μασκες με φιλτρο,δεν ειναι μονο για 1 χρηση,την πλενεις κ την ξανα βαζεις μεχρι να γινει γμστ.της 3M καλες ειναι,αν θες κατι τετοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myspace.com/ougk675
taSOS

taSOS


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ηλικία : 54
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Ducati ST4S & BMW R1100 GS

Καυσαέρια όξω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καυσαέρια όξω........   Καυσαέρια όξω........ I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2008, 12:10

Υπάρχουν καποιες με ενεργό άνθρακα , ειναι διακριτικές & αποτελεσματικές ... ψάξε στα χρωματοπωλεία , νομίζω η 3M τις βγάζει ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καυσαέρια όξω........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Αξεσουάρ-
Μετάβαση σε: