mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+25
coustaeu
jokey
Sieche
Black Hornet
ducpilot
petani
capo998
agarwaen
gmeles
lskostas
Japanian
apostat
Multijohn
GFiotakis
MouziS
thunderosaurus
NikosCB
deusxt
Nikker1985
zero
Domus
spypetr
Oikopedofagos
Vampire
zak majol
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:04

zak majol έγραψε:
apostat έγραψε:
agarwaen έγραψε:
(μάλιστα καλό θα ήταν το ποστ να μεταφερθεί)
Γιατί; Μια χαρά είναι εδώ που είναι...
Σβήστο τελείως ρε Στάθη.Σοβαρά τώρα...Σβήστο γιατί θα έχουμε άλλα.
Άς ορίσουμε όμως τι σημαίνει επικαιρότητα απο δω και πέρα....

Τί λες ωρέ! Πάλι τα ίδια;
Απλό είναι! Μαζεύουμε όλοι λίγο τη γλωσσίτσα μας και άμα λάχει διαφωνούμε με γεια μας, με χαρά μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:20

σιχτηρ. ενα τσαμπουκα της προκοπης δεν αφηνετε.
Αμαν με αυτη την επιστροφη στην ποιοτητα. Τυφλα ναχει η σασα μπαστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:21

deusxt έγραψε:
σιχτηρ. ενα τσαμπουκα της προκοπης δεν αφηνετε.
Αμαν με αυτη την επιστροφη στην ποιοτητα. Τυφλα ναχει η σασα μπαστα.
Εσύ βρε αρχικάγκουρα μην μπαίνεις στην μέση μη φάς καμιά αδέσποτη
bash bash
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:26

zak majol έγραψε:
Συμφωνείς δηλαδη???????????????????????????????????????????????
Nαι συμφωνώ.Ήμουν ξεκάθαρος.
Αυτό ακριβώς που λέει ο Στάθης παραπάνω(αν και δε κατάλαβα άν το λέει ειρωνικά blush2. ).Για πολλούς ευηπόληπτους πολίτες(όπως εγώ) αυτό είναι ένα δείγμα οτι οι μπάτσοι κάνουν καλά την δουλειά τους.
Την πάτε όμως και αλλού την βαλίτσα περί γραφιεοκρατίας και κλείσιμο σπιτιών κτλ στα οποία συμφωνώ μαζί σας.Απλά σε ότι αφορά την συγκεκριμένη ενέργεια που αναφέρεται στο πρώτο πόστ χωρίς την χρήση βίας,όχι οτι την επικροτώ αλλά δεν μου φαίνεται και...χτύπημα κάτω απο την ζώνη!
Έλα zak!Σταύρωσέ με!
Αυτή την φορά σε περίπτωση που διαφωνείς με την πάρτυ μου πρόσεξε τις εκφράσεις σου όμως. z029.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:29

deusxt έγραψε:
σιχτηρ. ενα τσαμπουκα της προκοπης δεν αφηνετε.
Αμαν με αυτη την επιστροφη στην ποιοτητα. Τυφλα ναχει η σασα μπαστα.


'Ισα ρε! Τσαμπουκάς είν τούτους;

Με πλήκτρο enter και μανικιούρ;

'Αμα δε δουλέψει ο μπουγαδοκόπανος δουλειά δε γένεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:32

Multijohn έγραψε:
zak majol έγραψε:
Συμφωνείς
δηλαδη???????????????????????????????????????????????
Nαι συμφωνώ.Ήμουν ξεκάθαρος.
Αυτό ακριβώς που λέει ο Στάθης παραπάνω(αν και δε κατάλαβα άν το λέει ειρωνικά blush2. ).Για πολλούς ευηπόληπτους πολίτες(όπως εγώ) αυτό είναι ένα δείγμα οτι οι μπάτσοι κάνουν καλά την δουλειά τους.
Την πάτε όμως και αλλού την βαλίτσα περί γραφιεοκρατίας και κλείσιμο σπιτιών κτλ στα οποία συμφωνώ μαζί σας.Απλά σε ότι αφορά την συγκεκριμένη ενέργεια που αναφέρεται στο πρώτο πόστ χωρίς την χρήση βίας,όχι οτι την επικροτώ αλλά δεν μου φαίνεται και...χτύπημα κάτω απο την ζώνη!
Έλα zak!Σταύρωσέ με!
Αυτή την φορά σε περίπτωση που διαφωνείς με την πάρτυ μου πρόσεξε τις εκφράσεις σου όμως. z029.






rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:34

Αστα αυτά Δάσκαλε και πές κανά site να πάρω κανά λάστιχο μετάχειρω γιατί έμεινα με τα λινά baby:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:35

Τι να σε σταυρώσω ρε Μούλτι???Ρωμαίος αυτοκράτορας είμαι??
Γνώμη σου είναι που απλά διαφωνώ...
Άν θες να πούμε για το αναρχικό κίνημα και άν έχει κάνει λάθη...είναι άλλη συζήτηση μεγάλη και(άν και με πονάει)μπορώ να την κάνω!!Όχι εδώ όμως!
Και πότε σου μίλησα άσχημα..?
Δεν σταυρώνω κανέναν για απόψεις αντίθετες απο τις δικές μου.Αλάθητο δεν διεκδικώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:37

Japanian έγραψε:
zak majol έγραψε:
Japanian έγραψε:



Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...

Δεν χρειάζομαι κουκουλίτσα φίλε...τα υπόλοιπα θα τα βρούμε...


Anytime anyplace.
Τωρα πειτε μου αν ειναι σοβαρα πραγματα,οι εκατερωθεν απειλες ελεος ρε παιδες γι αυτο μπηκαμε εδω?και μετα μου λετε καποια παιδια για φρει φορουμ και αλλα τετοια οπως βλεπετε δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο λυπαμαι γενικως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:38

Multijohn έγραψε:
Αστα αυτά Δάσκαλε και πές κανά site να πάρω κανά λάστιχο μετάχειρω γιατί έμεινα με τα λινά baby:
Αυτό από Αγγλία του thunderosauros ήταν πολύ καλό. Καλές τιμές και λίγα μεταφορικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:40

ducpilot έγραψε:
οπως βλεπετε δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο λυπαμαι γενικως.
Δυστυχώς συμφωνώ Χρήστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:40

Yoy re my man _thumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:43

Multijohn έγραψε:
Αστα αυτά Δάσκαλε και πές κανά site να πάρω κανά λάστιχο μετάχειρω γιατί έμεινα με τα λινά baby:



http://www.mandp.co.uk/home.aspx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:44

ducpilot έγραψε:
Japanian έγραψε:
zak majol έγραψε:
Japanian έγραψε:



Σιγά την επικαιρότητα ρε μεγάλε...τα "άραξε" κλπ στη παρέα και στους φίλους όχι σε εμένα.Μπορείς να βγάλεις τώρα την κουκουλιτσα από την κολότσεπη και να ρίξεις καμιά μολότωφ σε καμιά τράπεζα...μετά διάβαζε indymedia και ποστάριζε εδώ μέσα.ΒΡΕ ΟΥΣΤ...

Δεν χρειάζομαι κουκουλίτσα φίλε...τα υπόλοιπα θα τα βρούμε...


Anytime anyplace.
Τωρα πειτε μου αν ειναι σοβαρα πραγματα,οι εκατερωθεν απειλες ελεος ρε παιδες γι αυτο μπηκαμε εδω?και μετα μου λετε καποια παιδια για φρει φορουμ και αλλα τετοια οπως βλεπετε δεν ειμαστε ετοιμοι για κατι τετοιο λυπαμαι γενικως.




Τι λες βρε χουφταλο .... ???? ...... νεα παιδια ειναι και βραζει το αιμα τους ....... αντε τραβα παραπερα να παιξεις με τα παιχνιδια σου ..... που λυπασαι γενικως ..... αλλα ξερω τι λυπασαι ........
..... που γερασες μωρεεεεεε ........ rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi rasp1.gi
........ αυτο λυπασαι ..... ξεχασες τι εκανες στα νιατα σου ..... εεεε ..... ??? jump
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 23:45

petani έγραψε:

ξεχασες τι εκανες στα νιατα σου ..... εεεε ..... ??? jump
Μπα.... τα ξαναθυμήθηκε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 00:13

thunderosaurus έγραψε:
deusxt έγραψε:
σιχτηρ. ενα τσαμπουκα της προκοπης δεν αφηνετε.
Αμαν με αυτη την επιστροφη στην ποιοτητα. Τυφλα ναχει η σασα μπαστα.


'Ισα ρε! Τσαμπουκάς είν τούτους;

Με πλήκτρο enter και μανικιούρ;

'Αμα δε δουλέψει ο μπουγαδοκόπανος δουλειά δε γένεται.
αυτη την τεχνική τη μαθαινουμε στο σενσει κυραμαρικα?
αλλά συμφωνω, αυτες οι πρακτικές πλικι πλικι πλικι δεν είναι αντρικια πραματα.
Πρεπει να μυρισει ο τοπος βαρβατίλα για να βγαλει μεροκάματο ο ντομους. Ειδαλλως τι? με δυο ποπ κορν και 3 κοκακολες τραβα πληρωνε το φιωτακη μετα.
popcorn. patates. εδω τα ελαφρως χρησιμοποιημενα πατατακιαααααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 01:12

Η πολιτική, είτε το θέλουμε είτε όχι είναι στη ζωή μας.
Τώρα αν κάποιος νομίζει ότι δε τον αφορά η πολιτική, αλλά μόνο οι μηχανές, τότε με γεια του με χαρά του.
Αυτός που διαχωρίζει τον εαυτό του και είναι αλλού πολίτης, αλλού μηχανόβιος, αλλού εργαζόμενος, ή οτιδήποτε αλλό, τότε έχει πρόβλημα σοβαρό με την ταυτότητα του.
Η προσωπικότητα είναι εννιαία και αν έχει την τάση απόσχισης, τότε η σχιζοφρένεια είναι κοντά.
Βέβαια αυτό μπορεί να γίνεται και συνειδητά, με την έννοια απόφυγη σύγκρουσης και πλήγωμα του εγωϊσμού, φόβος για αντιμετώπιση της πραγματικότητας και άλλα.

Η πολιτική είναι, θέλουμε δεν θέλουμε γύρω μας, σε όλες τις πτυχές της ζωής μας.
Ναι ακόμα και αυτής, της μοτοσικλετιστικής.
Επειδή αύριο το πρωί θα βάλω μπρος την μηχανή μου, θα πάω στη δουλειά και μπορεί να δω στον δρόμο μία ανάλογη απαγωγή, ή και έναν εξευτιλισμό από σώματα ασφαλείας, απέναντι σε έναν πολίτη, δε θα κάτσω να κοιτάω πως θα ανοίξω το γκάζι της μηχανής μου και θα φύγω, αλλά θα αντιδράσω γιατί είμαι και εγώ κομματι αυτής της κοινωνίας.

Και για να θυμηθώ τον Αριστοτέλη ότι άνθρωπος είναι πολιτικό ον και ότι η λέξη ιδίωτας στην αρχαία Ελλάδα ήταν βρισιά, εξ ου και το αγγλικό idiot.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
NikosCB

NikosCB


Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ηλικία : 42
Τόπος : AΘΗΝΑ
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: Hayabusa

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 01:17

Ρε παιδια να πω και γω κατι και παρτε το οπως θελετε, ποσος με ενδιαφερει εκει που εφτασε το τοπικ. Ελευθεροι δεν ειμαστε?Ο καθε ενας δεν εχει δικια του γνωμη?Δεν εχει δικαιωμα να την πει?Ε αμα συμφωνουμε με αυτα τοτε τι σκατα καθομαστε και λεμε?Ελεος δηλαδη!Μαγγιες του τυπου θα τα βρουμε και τετοια τα λεγαμε στο δημοτικο και εγω ξυλο απο το πληκτρολογιο δε ριχνω.Καθεστε και μαλωνετε για μαλακιες πραγματικα σα παιδακια.Εγω δεν ειμαι μεσα στην παρεα για τετοια.Πειτε μου να φυγω αμα ειναι.Ξυλο δοξα το θεο οταν ημουν μικροτερος εριξα και εφαγα.Αφηστε τις μαλακιες και προσγειωθειτε.Τι βλακειες ειναι αυτες???

Μαρεσει που υπαρχουν διαφορες αποψεις, αλλα μην φτανουμε σε ακροτητες. Απο την αλλη σκεφτομαι ενα τοπικ κανει 2,3,4,5,20 ανθρωπους να μαλωνουνε ενω εξω ειναι μια χαρα??Δηλαδη τι να πω πια?Το τοπικ να μην σβηστει.Να υπαρχει να βλεπουμε τι μ@@@ς ειμαστε, και τον εαυτο μου δεν τον βγαζω απεξω γιατι ασχοληθηκα κιολας.

Πραγματικα για τετοια τοπικ δεν ειμαστε ετοιμοι και βαζω τον εαυτο μου πρωτο!

Να το παμε και αλλου?Να το παμε.Τα πολιτικα φρονιματα του καθε ενα μας, προσωπικη μου γνωμη παντα, εχουν αξια απο τις πραξεις μας, οχι απο τα λογια μας.Και να το διευκρινισω. Αξια επαινου δεν ειναι ουτε οι μολοτοφ ουτε και το ξυλο που ριχνουν οι μπατσοι, γιατι μπατσοι το ριχνουν το ξυλο, οι αστυνομικοι κανουν την δουλεια τους.

Δεν κοιταμε να παμε μπροστα αυτα μας μαρανανε.Σιγουρα υπαρχει και αλλη αποψη απο αυτα που λεω, αλλα δεν θα κατσω να τσακωθω κιολας!Γι'αυτο ειναι ωραιος ο κοσμος επειδη ειμαστε διαφορετικοι!

Δεν καβαλατε τις μηχανες σας να πατε καμια βολτα να ξελαμπικαρετε λεω εγω!

Ελεος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 02:17

Εγώ Νίκο πόσταρα μια είδηση που προσωπικά ήξερα ΜΟΝΟ όταν βγήκε προς τα έξω.Στο τόπικ"επικαιρότητα".
Ξέφυγα και εγώ λίγο(στον ντόμους δεν έπρεπε να την πω αλλά ούτε και στον τζαπάνιαν ίσως).
Το άν το πιστεύεις ή συμφωνείς είναι άλλο!!!
Άν αυτό βρήκες να μου πείς μετά απο αυτά που διάβασες...πάσο
Επειδή όμως μου την πέσατε όλοι σου λέω αυτό.Κερδίσατε.Άλλωστε είσαστε περισσότεροι(και δεν το λέω ειρωνικά)
.ΔΕΝ ξαναποστάρω τίποτα.Θα κοιτάω τα τεχνικά θέματα και μόνο για να μαθαίνω απ τα παιδιά που ξέρουν!!
Θα κοιτάω και αυτό το τόπικ όμως για να δώ τι ακριβώς πρέπει να μπαίνει σ' αυτό το σημείο και να δω πώς το θέλετε...
Στην δικιά μου επικαιρότητα κάνω ότι θέλω,δεν είχα σκοπό να γ@μ@σ@ την δικιά σας...
Συγνώμη και τέλος
όρθιοι να είμαστε και τα άλλα έρχονται
cheers.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
capo998

capo998


Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ηλικία : 53
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Kawasaki EN400, Aprilia ETV 1000 Caponord, Ducati SS 1000DS, Aprilia RVS 1000 Falco

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 02:31

Θάνο....... ὐπερβάλεις νομίζω. Τό ὄτι δύο τρία ἄτομα ἀντέδρασαν στή δημοσίευση σου δέν σημαίνει ὄτι πρέπει νά μήν ξαναμπεῖ τέτοιου εἶδους θέμα. Ἀλλιῶς δέν ἔχει καί λόγο ὕπαρξης αὐτή ἠ ἐνότητα. Ἀπό τήν ἄλλη δέν βλέπω καί τήν σκοπιμότητα νά γίνουμε ἀναμεταδότες ἄλλων site ἤ ὀργανισμών μετάδοσης εἰδήσεων.

Νομίζω ὄτι πρέπει νά βασιζόμαστε στήν διακριτική ἰκανότητα τοῦ κάθε μέλους γιά τό τί μπορεῖ νά σημαίνει ἐνημέρωση. Δέν εἶναι κακό νά ἔχουμε γενική πληροφόρηση ἀλλά "πᾶν μέτρο ἄριστο".

Θά μοῦ πεῖς τῶρα.... τά νομίσματα στίς τράπεζες.... ἀλλά δέν πειράζει devil.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 02:59

Πρέπει να ήμουν από τους πρώτους που είδα αυτό το post να σηκώνετε και αμέσως έτρεξα να απαντήσω …..μετά το καλοσκέφτηκα πάλι λίγο λέγοντας στον εαυτό μου ότι αυτή είναι μία είδηση που έχει δύο όψης και ότι είναι ριψοκίνδυνο να απαντήσω.

Το θέμα από την αρχή ήταν λεπτό και δεν κρίνω κανέναν συνοφορουμίτη για τα γραπτά του και τις αντιλήψεις που ειπώθηκαν σε αυτό το post.

Συγνώμη αλλά δεν θα συμφωνήσω με κανέναν από τις απόψεις που κυκλοφόρησαν, δέχομαι την είδηση ως σημαντική και άξια κριτικής αλλά ως εκεί. Έχουμε δημιουργήσει μια ιντερνετική κοινωνία σε 12 μέρες και έχω δει τις πρώτες αψιμαχίες σε post που ίσως και εγώ να έχω συμμετάσχει σε μερικά από αυτά.

Σίγουρα κάποια άτομα αισθάνθηκαν ότι προσβάλλονται δεκτό και αυτό.

Ας μην φτάνουμε όμως ρε παίδες στο ζενίθ του εγωισμού μας η τον νεύρων μας γράφοντας εμπρηστικούς λόγους για ένα θέμα τόσο λεπτό όσο αυτό που θίξαμε.
cool.g cool.g cool.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 05:32

Μαλιστα πρωτο κρας τεστ λοιπον , συμπερασμα ???
Δημοκρατια λοιπον ειναι να ακουγονται ολοι η να ακουγονται μονο αυτοι που συμφωνουνε με την αποψη μας ???
Αναλογιστειτε το οποιοι θελετε να συμμετεχετε σε αυτο το φορουμ .
Εδω δεν θα σβηνετε οτι γραψετε και θα μενουν εκει για να σας χαρακτηριζουν για το ποσο δημοκρατες ειστε και κατα ποσο τελικα θελετε ενα ελευθερο φορουμ η ενα φορουμ που να ακουτε μονο αυτα που σας χαϊδευουν τα αυτια.
Αναλογιστειτε τα οσοι σκοπευετε να μεινετε τελικα σε ενα τετοιο φορουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
Sieche

Sieche


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 51
Τόπος : Leverkusen
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR 800 Fi

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 06:39

Ναι ρε αδερφια,χαΛΛΑρα!!
Φυσικα και θα διαφωνουμε σε θεματα εδω μεσα στο φορουμ.
Αμα καποιος διαφωνει με καποια αποψη/γνωμη δεν πρεπει ντε και καλα να αρχισουμε να μαλωνουμε και α τσαμπουκαλευόμαστε!!!

Συζητώ σημαίνει διαφωνώ ή συμφωνώ, με επιχειρήματα.

Με χαρακτηρισμούς και απειλές μονο ανοητος και ανουσιος τσακωμος θα γινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 09:20

spypetr έγραψε:
Η πολιτική, είτε το θέλουμε είτε όχι είναι στη ζωή μας.
Τώρα αν κάποιος νομίζει ότι δε τον αφορά η πολιτική, αλλά μόνο οι μηχανές, τότε με γεια του με χαρά του.
Οχι οτι με αφορούν μόνο οι μηχανές αλλά σίγουρα δε με αφορά η πολιτική.
Αυτός που διαχωρίζει τον εαυτό του και είναι αλλού πολίτης, αλλού μηχανόβιος, αλλού εργαζόμενος, ή οτιδήποτε αλλό, τότε έχει πρόβλημα σοβαρό με την ταυτότητα του.
Βασικά...περιγράφεις εμένα dance. Εγώ όμως αυτό το λέω προσαρμοστικότητα.Όπως το δεί ο καθένας!
Η προσωπικότητα είναι εννιαία και αν έχει την τάση απόσχισης, τότε η σχιζοφρένεια είναι κοντά.
think
Βέβαια αυτό μπορεί να γίνεται και συνειδητά, με την έννοια απόφυγη σύγκρουσης και πλήγωμα του εγωϊσμού, φόβος για αντιμετώπιση της πραγματικότητας και άλλα.
Φυσικά και το κάνω συνειδητά!Το έχω ξαναπεί!Εγώ για μένα,γνωρίζω την πραγματικότητα.Απλά δε με ενδιαφέρει να την δείξω πρώτον γιατί είναι άσχημη και δεύτερον γιατί δεν είμαι εδώ για αυτό τον λόγο!

Η πολιτική είναι, θέλουμε δεν θέλουμε γύρω μας, σε όλες τις πτυχές της ζωής μας.
Οκ.Ας πούμε οτι είναι κι έτσι!Το θέμα είναι το πόση σημασία της δίνει ο καθένας μας καθώς και οι λόγοι που το κάνει
Ναι ακόμα και αυτής, της μοτοσικλετιστικής.
Επειδή αύριο το πρωί θα βάλω μπρος την μηχανή μου, θα πάω στη δουλειά και μπορεί να δω στον δρόμο μία ανάλογη απαγωγή, ή και έναν εξευτιλισμό από σώματα ασφαλείας, απέναντι σε έναν πολίτη, δε θα κάτσω να κοιτάω πως θα ανοίξω το γκάζι της μηχανής μου και θα φύγω, αλλά θα αντιδράσω γιατί είμαι και εγώ κομματι αυτής της κοινωνίας.
Εγώ πάλι δε θα βιαστώ να κάνω κάτι στο συγκεκριμένο παράδειγμα που δίνεις Σπύρο γιατί μπορεί αυτός ο ''πολίτης'' λίγα μέτρα νωρίτερα να μου έκαψε το αυτοκίνητο ή να σκότωσε το παιδί μου και γι αυτό να ''έμπλεξε'' με την αστυνομία.Εσύ το παίρνεις δεδομένο οτι είναι αθώος ή μάλλον...οτι η αστυνομία έχει άδικο!Εγώ προτιμώ να σχηματίσω μια ολοκληρωμένη άποψη και μετά να αντιδράσω ανάλογα(κι αυτό ΕΑΝ χρειαστεί).Είναι το πως το βλέπει ο καθένας!
Και για να θυμηθώ τον Αριστοτέλη ότι άνθρωπος είναι πολιτικό ον και ότι η λέξη ιδίωτας στην αρχαία Ελλάδα ήταν βρισιά, εξ ου και το αγγλικό idiot.......
Αυτό δε κατάλαβα όμως που κολλάει?!Το οτι το είπε ο Αριστοτέλης δίνει ένα ειδικό βάρος στην πρόταση αλλά δε παύει να είναι κι αυτό μια γνώμη.Οχι ρητο!Δυστυχώς όμως δεν έχουμε ακόμη μέλος τον Αριστοτέλη στο φόρουμ! baby:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lskostas

lskostas


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 44
Registration date : 14/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 23 2008, 13:06

μερικα πραγματα ειναι φως φαναρι απλα δεν παραδεχομαστε τα αυτονοητα
διοτι μας ποναει να παραδεχθουμε οτι καποιοι μας θελουν "στρατιωτακια".


λοιπον...
Να μην διαμαρτυρομαστε στην δουλεια.

Να δεχομαστε τις αλητιες των ΜΜΕ που κρυβουν την αληθεια.

Να μην απαιτουμε ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΩΡΕΑΝ.

Να δεχομαστε τις πολυεθνικες-ΙΤ να γεμιζουν με καμερες τις γειτονιες μας και να κονομανε...

και επειδη τυχαινε να ειμαστε και μηχανοβιοι εδω μεσα...Να δεχομαστε τα υπερογκα προστιμα ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΑΠ ΤΟ ΚΩΛΟΚΡΑΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΤΡΩΜΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ...

αν δεν εναντιωνεσαι σ ενα κρατος που αδικει και θησαυριζει
πως θα τα καταφερεις ολατα παραπανω?


_hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: