mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 03:41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
zero_one

zero_one


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ηλικία : 73
Τόπος : Κεφαλονιά
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό:

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 09:20

Έχεις βρώμικο μυαλό

whistling.

2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koyrsaros_gr

koyrsaros_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HONDA CB1300

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 09:35

ΝΑ ΣΕ ΔΕΝΕΙ ΜΑ ΧΕΙΡΟΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ...........


ΑΧΧΧΧ
_innocent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://koyrsaros-gr.blogspot.com/
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 10:16

Ειμαι καραπαρανομος bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jpag

jpag


Αριθμός μηνυμάτων : 206
Ηλικία : 50
Τόπος : sepolia city
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA XT500e

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 10:41

Μια Ξανθια τροχονομος σταματαει μια ξανθια οδηγό ενός cabrio και της ζηταει να δει το διπλωμα της.
-Πως είναι αυτό το δίπλωμα; ρωτάει η οδηγός.
-Είναι ένα ροζ τετράγωνο που το ανοίγεις και έχει μέσα την φωτογραφία σου, λέει η τροχονόμος.
-Μετά από πέντε λεπτά ψάξιμο στην τσάντα της η οδηγός βρίσκει ένα ρόζ καθρεφτάκι για το βάψιμο, το ανοίγει, βλέπει τον εαυτό της, το κλείνει και το δίνει στην ξανθιά τροχονόμο.
Η τροχονόμος το ανοίγει, τό κοιτάζει για λίγο, το κλείνει και δίνοντάς το πίσω στην ξανθιά οδηγό της λέει:
- Όλα εντάξει, μπορείτε να φύγετε, και να με συγχωρείτε που δεν κατάλαβα αμέσως πως είστε συνάδελφος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koyrsaros_gr

koyrsaros_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HONDA CB1300

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 11:22

jpag έγραψε:
Μια Ξανθια τροχονομος σταματαει μια ξανθια οδηγό ενός cabrio και της ζηταει να δει το διπλωμα της.
-Πως είναι αυτό το δίπλωμα; ρωτάει η οδηγός.
-Είναι ένα ροζ τετράγωνο που το ανοίγεις και έχει μέσα την φωτογραφία σου, λέει η τροχονόμος.
-Μετά από πέντε λεπτά ψάξιμο στην τσάντα της η οδηγός βρίσκει ένα ρόζ καθρεφτάκι για το βάψιμο, το ανοίγει, βλέπει τον εαυτό της, το κλείνει και το δίνει στην ξανθιά τροχονόμο.
Η τροχονόμος το ανοίγει, τό κοιτάζει για λίγο, το κλείνει και δίνοντάς το πίσω στην ξανθιά οδηγό της λέει:
- Όλα εντάξει, μπορείτε να φύγετε, και να με συγχωρείτε που δεν κατάλαβα αμέσως πως είστε συνάδελφος...
blink.g blink.g blink.g fool. crazy.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://koyrsaros-gr.blogspot.com/
jpag

jpag


Αριθμός μηνυμάτων : 206
Ηλικία : 50
Τόπος : sepolia city
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA XT500e

Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....   Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω..... I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 26 2008, 11:24

παντως στην κηφισιας στο χαλανδρι λενε οτι παιζει μεγαλο αστερι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τέτοιους (τέτοιες) τροχονόμους θέλω.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: OFF-TOPIC :: Χαβαλές-
Μετάβαση σε: