mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT

Πήγαινε κάτω 
+36
Ouzo Power
BUSA MAKIS
VerzeOulis
BAD
Birichino
IASON
Multijohn
Nikker1985
nfot
allo_bar
alexandros
TheDentist
ducpilot
dagger moon
Greg61
koyrsaros_gr
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ
a$wto$
gmeles
zero
zero1
capo998
mitsos84
Black Hornet
Drakos
jony
stzog
Yotis
leopsomo
apostat
TC-Drift
petani
spypetr
SPiRiT
soulnick
GFiotakis
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:52

stzog έγραψε:
Ειδικα αυτο με τα λαστιχα εγινε σλογκαν στα χειλη των "φιλων" του Φιωτακη!Αλλο που δεν ηθελαν να ακουσουν για να βγαλουν χολη, μη ερευνωντας φυσικα αν ειναι αληθεια Η οχι...

Τι δικιολογεις ρε Στηβ? Ολα γραμμενα ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:52

gmeles έγραψε:
GFiotakis έγραψε:

να σε χαιρονται οι "φιλοι" σου


Φιωτακα σε παρακαλω, αυτην την φραση να μην την ξαναχρησιμοποιησεις για ενα κ μονο λογο:
Τους παιρνει μπαλα ολους και ξερεις πολυ καλα οτι δεν ισχυει

Μαλλον δεν σε παρακαλω, το απαιτω!

οκ ρε Γρηγορη
σεβαστο
αν και το εβαλα αυτην την φορα σε εισαγωγικα
αλλα οκ το δεχομαι
αν και συκωνει πολυ κουβεντα τελικα ολο αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
stzog




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:53

Απλα λεω οτι ο μονος που μπορουσε να ωφεληθει απο αυτο ηταν ο Σταθης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:54

Ελεγα να μην απαντησω,αλλα θα ηθελα Φιωτακη να μου πεις τι ενοεις συνεχως για το ,να σε χαιρονται οι "φιλοι σου"γιατι εμενα που ειμαι φιλος με τον Σταθη με προσβαλεις.Περιμενω απαντηση σε παρακαλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stzog




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:55

Ειμαι της γνωμης να σταματησει η κουβεντα εδω απαξ και διευθετηθηκε το ζητημα γιατι αν συνεχισουμε αισθανομαι πως υποτιμαται η νοημοσυνη μου απο τις απαντησεις και την επεξηγηση των γεγονοτων.Αντε καλο δρομο και καλη καρδια πανω απο ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:56

GFiotakis έγραψε:

αν και συκωνει πολυ κουβεντα τελικα ολο αυτο

Η κουβεντα θα γινει εν καιρο, να εισαι σιγουρος γι'αυτο.
Μεχρι τοτε ΜΗΝ χρησιμοποιεις μεθοδους που μπορει να παρερμηνευτουν.


Στηβ το ξερουμε πολυ καλα τι εχει γινει, οτι και να λεει ο Φιωτακης, οτι και να λεει ο Σταθης, πλεον ειναι φανερο τι εγινε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 22:59

ducpilot έγραψε:
Ελεγα να μην απαντησω,αλλα θα ηθελα Φιωτακη να μου πεις τι ενοεις συνεχως για το ,να σε χαιρονται οι "φιλοι σου"γιατι εμενα που ειμαι φιλος με τον Σταθη με προσβαλεις.Περιμενω απαντηση σε παρακαλω.
γιατι σε προσβαλω Χρηστο ?
επειδη ειπα να τον χαιροντε οι φιλοι του ?

αν θεωρεις προσβολη το να εισαι φιλος του δεν ειναι δικο μου προβλημα αλλα δικο σου

την αποψη μου την εγραψα στο προηγουμενο ποστ μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:09

GFiotakis έγραψε:
ducpilot έγραψε:
Ελεγα να μην απαντησω,αλλα θα ηθελα Φιωτακη να μου πεις τι ενοεις συνεχως για το ,να σε χαιρονται οι "φιλοι σου"γιατι εμενα που ειμαι φιλος με τον Σταθη με προσβαλεις.Περιμενω απαντηση σε παρακαλω.
γιατι σε προσβαλω Χρηστο ?
επειδη ειπα να τον χαιροντε οι φιλοι του ?

αν θεωρεις προσβολη το να εισαι φιλος του δεν ειναι δικο μου προβλημα αλλα δικο σου

την αποψη μου την εγραψα στο προηγουμενο ποστ μου
Οπως παντα προσπαθεις να καθοδηγησεις αλλου την κουβεντα,τελικα λαθος που απαντησα δεν αξιζει καν να ασχολουμε,απλα στην ζωη μου Γιωργο εμαθα μα ανθρωπους που εχω πιει ενα καρασι να τους σεβομαι κατι που εχασες στην πορεια.Α προς Αντωνη πετανι,τα ειρωνικα ποπ κορν και καφεδακια ελα να τα πιουμε κοντα ρε Αντωνη οχι ετσι ειδικα απο σενα οχι ετσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:13

ducpilot έγραψε:
GFiotakis έγραψε:
ducpilot έγραψε:
Ελεγα να μην απαντησω,αλλα θα ηθελα Φιωτακη να μου πεις τι ενοεις συνεχως για το ,να σε χαιρονται οι "φιλοι σου"γιατι εμενα που ειμαι φιλος με τον Σταθη με προσβαλεις.Περιμενω απαντηση σε παρακαλω.
γιατι σε προσβαλω Χρηστο ?
επειδη ειπα να τον χαιροντε οι φιλοι του ?

αν θεωρεις προσβολη το να εισαι φιλος του δεν ειναι δικο μου προβλημα αλλα δικο σου

την αποψη μου την εγραψα στο προηγουμενο ποστ μου
Οπως παντα προσπαθεις να καθοδηγησεις αλλου την κουβεντα,τελικα λαθος που απαντησα δεν αξιζει καν να ασχολουμε,απλα στην ζωη μου Γιωργο εμαθα μα ανθρωπους που εχω πιει ενα καρασι να τους σεβομαι κατι που εχασες στην πορεια.Α προς Αντωνη πετανι,τα ειρωνικα ποπ κορν και καφεδακια ελα να τα πιουμε κοντα ρε Αντωνη οχι ετσι ειδικα απο σενα οχι ετσι.
συγνωμη Χρηστο που δεν απαντησα αυτο που ηθελες
εγω Χρηστο εμαθα να σεβομαι αυτους που σεβονται το κρασι που εχω πιει μαζι τους
τους υπολοιπους που με φτυνουν στα μουτρα τους γυριζω την πλατη χωρις να νομιζω πως ψιχαλιζει
και νομιζω πως απεναντι σου τουλαχιστον εγω εχω φερθει αψογα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:19

Ψσσσστ ..... γοριλλα ..... βιαζεσαι να κρινεις ..... τα ποπ κορν και τα καφεδακια ταιριαζουν στις παλιες καλες εποχες που δεν ειχαμε φορουμ και ιντερνετ ...... γοριλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:22

petani έγραψε:
Ψσσσστ ..... γοριλλα ..... βιαζεσαι να κρινεις ..... τα ποπ κορν και τα καφεδακια ταιριαζουν στις παλιες καλες εποχες που δεν ειχαμε φορουμ και ιντερνετ ...... γοριλλα.
Χιλια συγνωμη Αντωνη,απλα με πειραξε και το ειπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:35

Εχει ενα δικιο ο Χρηστος Φιωτακα, ειναι παρεξηγησιμο αυτο. Ειναι παρεξηγησιμο στην συγκεκριμηνη χρονικη στιγμη και στον γραπτο λογο.

Απαντωντας στον διαλογο Αντωνη-Χρηστου:
Πριν μερικα ποστ ο Χρηστος εγραψε οτι δεν ξαναασχολειται....ουτε που με πειραξε αυτο, ουτε που σκεφτηκα να τον μεταπεισω και ο λογος ειναι παααααρα πολυ απλος.

Θα ειναι παντα στον τηλεφωνικο μου καταλογο και θα γινεται παντα κληση οταν τον θελω κατι, ειτε αυτο ειναι βολτα, ειτε ειναι μια πληροφορια τεχνικη, ειτε ειναι ετσι για την μαλακια κ να περασει η ωρα, το ξερει κ το ξερω αυτο.

Αρα συμφωνω και με Αντωνη
Παράθεση :
τα ποπ κορν και τα καφεδακια ταιριαζουν στις παλιες καλες εποχες που δεν ειχαμε φορουμ και ιντερνετ ...... γοριλλα.

Αλλα και με Χρηστο, με την σταση που κραταει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:41

gmeles έγραψε:
Εχει ενα δικιο ο Χρηστος Φιωτακα, ειναι παρεξηγησιμο αυτο. Ειναι παρεξηγησιμο στην συγκεκριμηνη χρονικη στιγμη και στον γραπτο λογο.

Απαντωντας στον διαλογο Αντωνη-Χρηστου:
Πριν μερικα ποστ ο Χρηστος εγραψε οτι δεν ξαναασχολειται....ουτε που με πειραξε αυτο, ουτε που σκεφτηκα να τον μεταπεισω και ο λογος ειναι παααααρα πολυ απλος.

Θα ειναι παντα στον τηλεφωνικο μου καταλογο και θα γινεται παντα κληση οταν τον θελω κατι, ειτε αυτο ειναι βολτα, ειτε ειναι μια πληροφορια τεχνικη, ειτε ειναι ετσι για την μαλακια κ να περασει η ωρα, το ξερει κ το ξερω αυτο.

Αρα συμφωνω και με Αντωνη
Παράθεση :
τα ποπ κορν και τα καφεδακια ταιριαζουν στις παλιες καλες εποχες που δεν ειχαμε φορουμ και ιντερνετ ...... γοριλλα.

Αλλα και με Χρηστο, με την σταση που κραταει....
σεβαστη καθε αποψη Γρηγορη

το ποιος εχει δικιο το ξερουμε ολοι μας
τουλαχιστον οσοι εχουν εμπλακει σε αυτην την ιστορια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:42

Να μην τσουβαλιαζεις τοτε αν σεβεσαι το κρασι που πιναμε,γιατι τσουβαλιαζεις,και για φτυσιμο τι ενοιεις? ο Σταθης ειναι φιλος μου,ειδες να παρω θεση στην αντιπαραθεση(που κακως ειχατε)απλα πολλοι ειμαστε στην μεση καποιοι διαλεξαν καποιοι εμειναν στην μεση οπως εγω και αλλοι,για αυτο σου λεω μην τσουβαλιαζεις.Το φορουμ που στησαμε σε ενα χρονο το γαμησαμε,το ξαναειπα και παλια μπορουμε να μαζευτουμε στο Πηλιο 50 μηχανες οπως τοτε ΟΧΙ αυτο με πειραζει εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:45

GFiotakis έγραψε:

το ποιος εχει δικιο το ξερουμε ολοι μας
τουλαχιστον οσοι εχουν εμπλακει σε αυτην την ιστορια

Αυτο ακριβως, οποιος καταλαβε καταλαβε, τελος.

Ειναι και αυτο που λεει ο Χρηστος αποπανω (δεν κανει multiple quote η μαλακια αυτη) καποιοι μειναν στην μεση και εξω απ'ολα αυτα, ας μην τους παρει η μπαλα ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leopsomo




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Registration date : 12/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:50

gmeles έγραψε:
ας μην τους παρει η μπαλα ολους.

οπως πολυ ομορφα δεν πηρε κανεναν απο τους παραμενοντες ''ολους'' κατα τα γραπτα του Σταθη.

Τι απαιτησες ακριβως να μαθεις Γρηγορη απο το Σταθη λιγα ποστ πιο πανω? Παρ τα αρχιδια του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:56

ducpilot έγραψε:
Να μην τσουβαλιαζεις τοτε αν σεβεσαι το κρασι που πιναμε,γιατι τσουβαλιαζεις,και για φτυσιμο τι ενοιεις? ο Σταθης ειναι φιλος μου,ειδες να παρω θεση στην αντιπαραθεση(που κακως ειχατε)απλα πολλοι ειμαστε στην μεση καποιοι διαλεξαν καποιοι εμειναν στην μεση οπως εγω και αλλοι,για αυτο σου λεω μην τσουβαλιαζεις.Το φορουμ που στησαμε σε ενα χρονο το γαμησαμε,το ξαναειπα και παλια μπορουμε να μαζευτουμε στο Πηλιο 50 μηχανες οπως τοτε ΟΧΙ αυτο με πειραζει εμενα.
Χρηστο ξερεις πολυ καλα οτι δεν τσουβαλιαζω κανεναν και ιδιως εσενα και παντα σεβαστηκα αυτους που σεβαστηκαν την οποια σχεση ειχαν μαζι μου

το οτι δεν πειρες μερος στην αντιπαραθεση δεν μου λεει τιποτα εμενα γιατι απλα δεν ειναι ετσι
το να λες συνεχως οτι το γαμησαμε το φορουμ ειναι μια πολυ συγκεκρημενη θεση
θεση σεβαστη οπως σου ειχα γραψει και στο φορουμ αλλα ομως χωρις ουσια
και τοτε παλι τσαντηστηκες και κακως γιατι στο εγραψα με ολη την καλη διαθεση και σου εξηγησα οτι με αφορισμους δεν γινεται τιποτα

δεν τσουβαλιασα ποτε
ποτε δεν αναφερθηκα εγω σε κλικες παρολο που κατηγορηθηκα οτι εκανα κλικα
ποτε δεν προσβαλα συληβδην τα μελη του φορουμ αποκαλωντας τους αυλικους , σκυλια ηλιθιους και δενξερω γω τι αλλο
οποτε μην ριχνεις το αναθεμα σε μενα αλλα στον φιλο σου οπως λες Σταθη

το να μαζευτουμε λοιπον 50 μηχανες καπου απο μονο του δεν λεει τιποτα Χρηστο και το ξερεις πολυ καλα
το θεμα ειναι οι μηχανες που θα μαζευτουνε να εχουνε και ανθρωπους πανω κυριως ανθρωπους και οχι νουμερα που τα χρησιμοποιουνε για να προβαλουνε μια δυναμη ισχυος
το ξερεις πολυ καλα
εσυ κυριως το ξερεις πολυ καλα

εχουμε βρεθει τοσες φορες σε βολτες και στο βουνο και ειμαστανανθρωποι με μοτοσικλετες οχι μοτοσικλετες με νουμερα
αυτο για μενα ειναι η ουσια Χρηστο

οσο για την διαπροσωπικη μας σχεση νομιζω πως δεν υπαρχει καμια σκια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 27 2009, 23:56

leopsomo έγραψε:

οπως πολυ ομορφα δεν πηρε κανεναν απο τους παραμενοντες ''ολους'' κατα τα γραπτα του Σταθη.
Τι απαιτησες ακριβως να μαθεις Γρηγορη απο το Σταθη λιγα ποστ πιο πανω? Παρ τα αρχιδια του.

Γιατι ρε Λεω σε εθιξαν τα λογια του? Εμενα οχι κ ξερεις γιατι??
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΘΙΞΕΙ, ΑΠΛΑ.
Ειναι δυνατον να θιχτω που καποιος με λεει αυλικο κ σκυλο?? Να του δωσω ΤΟΣΗ αξια που να θιχτω?
Οποτε κατα την γνωμη μου οσοι θιχτηκαν κακως θιχτηκαν.

Αν ειδες σχεδον ολα τα ποστ μου ειναι χαβαλετζιδικα, αλλοι ειναι αυτοι που ετρεξαν να σβησουν τα ποστ τους απο το bikerspirit και αλλοι ειναι αυτοι που τα αντικατεστησαν με μουτζες.


Ακομα και αυτο να παρω Λεω ειναι μια σαφης απαντηση για μενα και νομιζω καταλαβαινεις τι εννοω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandros

alexandros


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Ναι ρε! Μπεμβέ.

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:07

Το bs ήταν ένα πείραμα.

Ένα πλήρως ελεύθερο φόρουμ χωρίς ban και λογοκρισία. Κάτι ιδιαίτερα δύσκολο καθώς όπως στην κοινωνία μας έτσι και στο διαδίκτυο πάντα υπάρχουν προβληματικές συμπεριφορές. Δεν είναι ρατσιστικό. Απλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

Στην αντιμετώπιση τέτοιων χαρακτήρων κι συμπεριφορών φάνηκε ότι το οικοδόμημα θεμελιώθηκε σε σαθρό έδαφος. Συμπεριφορές που καλώς ή κακώς δεν άρεσαν σε μια ομάδα ανθρώπων αντιμετωπίστηκαν με ένα απόλυτα φασιστικό τρόπο που ουσιαστικά αναιρούσε τις βασικές αρχές στις οποίες υποτίθεται ότι στήθηκε η ιδέα.

Μπορεί να μην εκδιώχθηκαν οι «περίεργοι» αλλά ο τρόπος που τους φέρθηκαν ομαδικά με ψυχολογία αγέλης κάποια θερμόαιμα μέλη είτε με ειρωνεία είτε ευθέως κατέλυε κάθε έννοια της ελευθερίας του λόγου.
Δεν έχει σημασία αν τα συγκεκριμένα "περίεργα" μέλη ήταν φασίστας ο ένας και περιορισμένης ευθύνης ο άλλος. Καμία.
Σημασία έχει ότι εμείς δεν μπορέσαμε να σταθούμε στο ύψος των περιστάσεων και αυτοαναιρεθήκαμε.

Μέσα σε όλα αυτά, στα πλαίσια μιας προσωπικής αντιπαράθεσης, δημοσιεύτηκαν προσωπικά μηνύματα από έναν άνθρωπο που εγώ τουλάχιστον δεν περίμενα να κάνει κάτι τέτοιο. Και αυτό κατΆ εμέ δημιούργησε τη χιονοστιβάδα.

Το κλαμπ στο οποίο είμαι μέλος από την ίδρυσή του είναι σίγουρα κάτι πιο ασφαλές για την ψυχική μου ισορροπία. Αποτελείται από άτομα που ξέρω και εκτιμώ έναν προς έναν και δεν ανησυχώ για τέτοιες ιστορίες ξανά.

Χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν,
Καλούς δρόμους σε όλους σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leopsomo




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Registration date : 12/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:13

[quote="gmeles"]
leopsomo έγραψε:

αλλοι ειναι αυτοι που ετρεξαν να σβησουν τα ποστ τους απο το bikerspirit και αλλοι ειναι αυτοι που τα αντικατεστησαν με μουτζες.
Ακομα και αυτο να παρω Λεω ειναι μια σαφης απαντηση για μενα και νομιζω καταλαβαινεις τι εννοω.

Δεν εχεις κι αδικο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:15

alexandros έγραψε:
Το bs ήταν ένα πείραμα.

Ένα πλήρως ελεύθερο φόρουμ χωρίς ban και λογοκρισία. Κάτι ιδιαίτερα δύσκολο καθώς όπως στην κοινωνία μας έτσι και στο διαδίκτυο πάντα υπάρχουν προβληματικές συμπεριφορές. Δεν είναι ρατσιστικό. Απλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

Στην αντιμετώπιση τέτοιων χαρακτήρων κι συμπεριφορών φάνηκε ότι το οικοδόμημα θεμελιώθηκε σε σαθρό έδαφος. Συμπεριφορές που καλώς ή κακώς δεν άρεσαν σε μια ομάδα ανθρώπων αντιμετωπίστηκαν με ένα απόλυτα φασιστικό τρόπο που ουσιαστικά αναιρούσε τις βασικές αρχές στις οποίες υποτίθεται ότι στήθηκε η ιδέα.

Μπορεί να μην εκδιώχθηκαν οι «περίεργοι» αλλά ο τρόπος που τους φέρθηκαν ομαδικά με ψυχολογία αγέλης κάποια θερμόαιμα μέλη είτε με ειρωνεία είτε ευθέως κατέλυε κάθε έννοια της ελευθερίας του λόγου.
Δεν έχει σημασία αν τα συγκεκριμένα μέλη ήταν φασίστας ο ένας και περιορισμένης ευθύνης ο άλλος. Καμία.
Σημασία έχει ότι εμείς δεν μπορέσαμε να σταθούμε στο ύψος των περιστάσεων και αυτοαναιρεθήκαμε.

Μέσα σε όλα αυτά, στα πλαίσια μιας προσωπικής αντιπαράθεσης, δημοσιεύτηκαν προσωπικά μηνύματα από έναν άνθρωπο που εγώ τουλάχιστον δεν περίμενα να κάνει κάτι τέτοιο. Και αυτό κατΆ εμέ δημιούργησε τη χιονοστιβάδα.

Το κλαμπ στο οποίο είμαι μέλος από την ίδρυσή του είναι σίγουρα κάτι πιο ασφαλές για την ψυχική μου ισορροπία. Αποτελείται από άτομα που ξέρω και εκτιμώ έναν προς έναν και δεν ανησυχώ για τέτοιες ιστορίες ξανά.

Χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν,
Καλούς δρόμους σε όλους σας.
θα μπορουσα να σου απαντησω στο υφος του ανθρωπου που εκτιμας και να με εκτιμησεις και εμενα
θα μπορουσα να σε αποκαλεσω σκυλι και αυλικο και διαφορα αλλα κοσμιτικα επιθετα οπως ο ανθρωπος που τοσο πολυεκτιμας
δεν το κανω ομως Αλεξανδρε
αυτο που εχω μονο να σου πω ειναι ενα
κριμα που μπορεις μετα απο ολα αυτα να εκτιμας ακομα εναν τετοιο ανθρωπο
δεν το περιμενω απο σενα
οπως μαλον εσυ δεν περιμενες και εσυ απο μενα να υπερασπιστω τον εαυτο μου
δεν πειραζει
ο καθενας διαλεγει το δρομο του
και οπως στρωνει κοιματε που λεει και ο λαος

καλους δρομους να εχεις Αλεξανδρε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:19

[quote="leopsomo"]
gmeles έγραψε:
leopsomo έγραψε:

αλλοι ειναι αυτοι που ετρεξαν να σβησουν τα ποστ τους απο το bikerspirit και αλλοι ειναι αυτοι που τα αντικατεστησαν με μουτζες.
Ακομα και αυτο να παρω Λεω ειναι μια σαφης απαντηση για μενα και νομιζω καταλαβαινεις τι εννοω.

Δεν εχεις κι αδικο....




Ευχαριστουμε και ανταποδιδουμε ...... _hi _hi _hi



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Moutza70kd9.th
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandros

alexandros


Αριθμός μηνυμάτων : 154
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Ναι ρε! Μπεμβέ.

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:20

GFiotakis έγραψε:

θα μπορουσα να σου απαντησω στο υφος του ανθρωπου που εκτιμας και να με εκτιμησεις και εμενα
θα μπορουσα να σε αποκαλεσω σκυλι και αυλικο και διαφορα αλλα κοσμιτικα επιθετα οπως ο ανθρωπος που τοσο πολυεκτιμας
δεν το κανω ομως Αλεξανδρε
.....



Ρε Γιώργο μόνο που το γράφεις είναι σαν να το κάνεις...

Δεν θέλω να αντιπαρατεθώ με κανέναν Γιώργο, θέλω να φύγω με αξιοπρέπεια.

Να 'στε όλοι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TC-Drift

TC-Drift


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: ER-6n

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:24

apostat έγραψε:
TC-Drift έγραψε:
Στάθη, προσπαθώ να καταλάβω τόσο καιρό πώς την άκουσες τη δουλειά και κατέληξε εκεί το θέμα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω. Απο το mybike έλεγες πάντα σωστά πράγματα και παραξενεύτηκα ομολογώ.

Θεωρώ την ιστορία των 138¤ τουλάχιστον αστεία. Νομίζω αυτή η πρόταση δεν χρειάζεται περαιτέρω επεξήγηση. Οι ενήλικες λύνουν αυτά τα θέματα αν όχι εν τη γεννέση τους, τουλάχιστον σύντομα και δεν αναστατώνουν δεκάδες για τα προβλήματα τους όπως έκανες εσύ και κάποιοι άλλοι.

Εγώ μια απορία έχω μόνο. Φύγατε σαν κυνηγημένοι κάποιοι (εσύ, ο Τάσος, ο Μάκης, ο Νίκος κλπ).

Είχατε λοιπόν προσωπικά προβλήματα με τον Φιωτάκη (ας υποθέσουμε) και φύγατε.

Και επειδή απευθύνομαι σε σένα προσωπικά και ρωτώ για μένα προσωπικά, πες μου άτομα όπως εγώ που ακριβώς σε πείραξαν? Είχαμε φάει, είχαμε πιεί μαζί, είχαμε γελάσει, με βοήθησες σε κάτι σε κάποια φάση και σε είχα ευχαριστήσει και ξαφνικά τσακ.. εξαφανιζόμαστε.

Όσοι δεν ψάξαμε εσένα ή τον Μάκη π.χ. είμαστε σκυλιά, πρόβατα κλπ του κάθε Φιωτάκη?

Εσείς ψάξατε να μας βρείτε ποτέ? Δεν συμπαθούσατε ένα ή δύο και φτύσατε και στη μούρη των υπολοίπων επειδή είτε κρατούσαν ουδέτερη στάση είτε επιδή δεν πήραν το μέρος σας. Λες και επρόκειτο για λαϊκό δικαστήριο.

Εγώ πίστευα και πιστεύω πως το BikerSpirit είναι μια ιδέα, συμβολίζει κάτι το οποίο πιστεύουμε και αγάπάμε και πως δεν είναι πρόσωπα.

Απο που προέκυψε πως ο Φιωτάκης είναι πρόεδρος, ηγέτης, αρχηγός κλπ??

Μπορεί να είναι αγαπητός σε κάποια πρόσωπα αλλά δεν είδα πουθενα να διεκδίκησε μεγαλύτερα δικαιώματα απο κάποιον άλλον.

Και όπως και να χει θα προτιμούσα να είχαμε την ευχέρεια να τα συζητούσαμε αλλά φαίνεται είσαστε αυτάρκεις στα τείχη που σηκώσατε τα αυτάρεσκα με κωδικό εισόδου. Δυστυχώς σε κάποιους δεν αρέσουν τα γκέτο.

Εύχομαι καλούς δρόμους..

Η υπόθεση με τα λάστιχα Βαγγέλη, δεν είναι αστεία. Είναι γελοία. Και είναι τέτοια, γιατί ποτέ δεν έπαιξε κανέναν ρόλο στο τι έγινε στο BS.

Νομίζω έπαιξε σημαντικό ρόλο. Χρησιμοποιήθηκε σαν απευθείας κατηγορία προς την υπόληψη ενός μέλους και δημιούργησε τεράστιες αντιδράσεις. Δηλαδή τι άλλο ρόλο έπρεπε να παίξει?

Και μιας και απΆ ότι φαίνεται υπάρχουν ακόμα μερικοί που ακούν, ας σας το εξηγήσω, γιατί δεν θα έχω άλλη ευκαιρία.

Το πρόβλημα του BS, ξεκίνησε με τον διωγμό του Greg61, κατακάθισε για κάποιο καιρό και ξαναεμφανίστηκε με τον διωγμό του Κυριάκου.

Μα για ποιόν διωγμό μιλάς?Τις αντιδράσεις κάποιων μελών του Forum στις ακραίες απόψεις 2 νέων μελών με μόνο σκοπό συμμετοχής στο Forum να δημιουργήσουν ένταση?Κάποια μέλη απάντησαν. Μπορεί να μην επικροτώ τις απαντήσεις που έδωσαν αλλά αυτό είναι το νόημα της ελεύθερης έκφρασης. Όπως μπήκαν οι άλλοι και έγραψαν τα δικά τους, έτσι και ακούστηκε ο αντίλογος. Εσύ ποια ακριβώς δημοκρατία έχεις στο μυαλό σου? Σβήστηκε η άποψη εκείνων των μελών?Σβήστηκε καποιο μήνυμα τους?Αφγού δεν φιμώθηκαν αυτοί γιατί να φιμωθεί και ο αντίλογος?

Τα λάστιχα ήταν μόνο μια φράση που είπα στον Φιωτάκη, ότι δεν τον εμπιστεύομαι σαν άνθρωπο, και αυτός δημοσίευσε το eMail μου. Από εκεί και πέρα, ο Φιωτάκης και τα σκυλιά του

αυτές οι εκφράσεις είναι απράδεκτες. Αν θες πες μας και γιατί τέτοιο μένος.

έκαναν τα αδύνατα δυνατά να επικεντρώσουν την προσοχή στα λάστιχα,

Την ιστορία με τα λάστιχα την σιγοντάρησαν πιο πολύ απ όλους ο Μάκης και ο Νίκος CB, το θυμόμαστε όλοι πολύ καλά.

για να μειώσουν το πρόβλημα σε μια προσωπική αντιπαράθεση, που δεν αφορά στο φόρουμ.
Είναι πολύ εύκολο να βγάλεις μαλάκα κάποιον, λέγοντας ότι παιδεύει ένα φόρουμ για προσωπικούς λόγους, παρά να αρχίσεις μια αντιπαράθεση για τους πραγματικούς λόγους του προβλήματος: Ότι δηλαδή ξεκινήσαμε ένα φόρουμ με κάποιες πολύ φιλόδοξες αρχές, τις οποίες κάποιοι τσαλαπατούσαν κατά το δοκούν.

Αυτούς τους κινδύνους ενέχει η ελευθερία της έκφρασης. Θέλει υπομονή και κάποιες υποχωρήσεις και αν το σύστημα είναι υγιές εξελίσσεται.

Και μιας και μιλάμε Βαγγέλη για πράγματα που δεν καταλαβαίνεις, να σου πω και εγώ πράγματα που δεν καταλαβαίνω:
Σκέψου τι λέγαμε όταν ιδρύσαμε το BS, και σκέψου τι κάναμε από όλα αυτά. Δεν φταίω εγώ για την κατάντια, δεν φταίει ούτε ο Φιωτάκης.

Καλά πριν δεν είπες οτι για όλα φταίει ο Φιωτάκης?

Εμείς οι δύο τουλάχιστον υπερασπιστήκαμε με πάθος τα πιστεύω μας, όσο χαζά και να φαίνονται αυτά στο εκάστοτε απέναντι. Αυτοί που φταίνε για την κατάντια, είσαστε εσείς, που κάνατε την πάπια.

Οι εμείς ποιοί είμαστε?Όσοι μείναμε στο Forum ή βάζεις μέσα και τα 43 μέλη του SWAT? Όσοι μπήκαν στο SWAT πήραν άφεση απ τον ΠΑΠΑ??

που ήσασταν όλοι εσείς, όταν το φόρουμ χρειαζόταν περιφρούρηση; Που έμεινε η ατομική ευθύνη για το συλλογικό καλό; Τα σκυλιά του Φιωτάκη μείωσαν όλο το θέμα του ήθους του φόρουμ σε ένα ζευγάρι λάστιχα, και εσείς τρέξατε να το χάψετε, επειδή ήταν πιο εύπεπτο από το πραγματικό πρόβλημα. Κάνατε την πάπια, και γι αυτό φέρετε την ευθύνη.
Μπορείς να τα βρεις όλα, γιατί scripta manent.

Δεν σε καταλαβαίνω. Το BikerSpirit ήταν και είναι ένα ΄΄πείραμα΄΄. Μια συλλογική προσπάθεια για κάτι διαφορετικό. Εσύ είχες μάλλον κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου και δεν έκατσε. Δεν ξέρω αν είναι ευθύνη δικιά μου να ΄΄΄βάλω χέρι΄΄ ή πιπέρι στο στόμα του καθένα αμα παρεκτρέπεται. Νομίζω είχαμε πει απο την αρχή όχι Mods. Βασιστήκαμε στην αυτοκάθαρση του συστήματος. Όλα τα πειράματα δεν πετυχαίνουν, είναι γνωστό αυτό. Εκεί μπαίνει το θέμα της ευελιξίας.

Σκέψου λοιπόν λίγο λογικά Βαγγέλη: Πιστεύεις σοβαρά, ότι τα 43 ιδρυτικά μέλη του BS που είναι τώρα στο swatclub έφυγαν από το BS ακολουθώντας έναν άνθρωπο που του χρωστούσε ο Φιωτάκης τα λάστιχα; Για τόσο ανόητους τους έχεις; Αυτοί που είναι εκεί, είναι εκεί για έναν και μοναδικό λόγο: Επειδή ψάχνουν να βρούν αυτό που έψαχναν, όταν ίδρυσαν το BS. Έναν χώρο, όπου κυριαρχεί ο αλληλοσεβασμός, και όχι τα σκυλιά.

Δεν ξέρω καν ποιοι είναι στο SWAT. Ξέρω αυτούς που έφυγαν απο το BS και έριξαν μια μεγάλη ροχάλα σε ΟΛΟΥΣ πίσω χωρίς διαχωρισμούς.

Αυτά τα τελευταία.
Καλούς δρόμους να έχετε, και πάντα όρθιοι.

Ευχαριστώ όπως και να χει για την πλήρη απάντηση, μου έχουν λυθεί όλες οι απορίες, βγήκε νομίζω συνολικό νόημα.

Ευτυχώς κρατήθηκε η επαφή με όσους επιθυμούσε ο καθένας και όλα καλά.

Εύχομαι κι εγώ καλούς δρόμους και να περνάτε καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 12 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 28 2009, 00:24

spypetr έγραψε:

Έχει πληρώσει για το φόρουμ με τα λεφτά μας, με τα λεφτά πολλών μελών

Απ οσο ξερω πολλα μελη εχουν δωσει λεφτα για την αγορα του σερβερ


apostat έγραψε:

Ο σέρβερ πληρώθηκε από εμένα μόνο, και μετά μου έδωσε τα μισά λεφτά ο Τάσος.

Για την τωρινή κατάσταση του BS ευθύνεται αποκλειστικά ο Φιωτάκης, και κανείς άλλος.

εχω την εντυπωση οτι αναφερεστε στο δευτερο σερβερ κε Σταθη
που ειχε αναφερει ο ιδιος ο Τασος οτι ανελαβε να πληρωσει ο ιδιος και δεν ηθελε χρηματα απο τους υπολοιπους
και παλι νομιζω......


apostat έγραψε:
stzog έγραψε:

Αν καταλαβαινω σωστα ακομα και αν δεν ειχε κανει ΚΑΙ αυτα ο Φιωτακης και τα ειχε κανει "σωστα" παλι δεν θα ειχαμε σερβερ φορουμ κλπ κλπ λογω κολληματος εξαιτιας σου?

Όχι. Αν δεν είχε κάνει το λάθος ο Φιωτάκης, θα δούλευε το BS κανονικά τώρα. Απλά αθέτησε την συμφωνία που έλεγε ότι πρέπει να υπογράψει πρώτα την μεταβίβαση του ονόματος από τον Τάσο, γιατί αρνείται να το κάνει.
Η συμφωνία έλεγε, θα πάρει την βάση, όταν υπογράψει. Την πήρε γιατί πιστέψαμε σε αυτά που έλεγε, και τώρα δεν υπογράφει.

ωστε ο μονος λογος που δεν λειτουργησε το φορουμ ειναι οι μαλακιες που εκανε ο βασιλιας Φιωτακης
και εσεις δεν εχετε καμια ευθυνη δεσμευσης του φορουμ
Μαλιστα
Φιωτακη εισαι μεγαλο λαμογιο και μας κοροιδευεις μες τα μουτρα μας ρε.


apostat έγραψε:
Όπως με ειδοποίησε ο Τάσος, δέχτηκες τελικά να υπογράψεις το χαρτί.
Επομένως προχωρώ και εγώ με την αίτηση στο support center του hostmonster για αποδέσμευση του bikerspirit.net.

ωχ τι εγινε τωρα αναιρειτε τα ιδια σας τα γραφομενα κε Σταθη...???
τελικα δεν επεσε το φορουμ απο λαθος κινησεις του βασιλια Φιωτακη....???
μηπως,λεω μηπως,δεν ειναι τοσο αχρηστος ο Φιωτακης...???
εσεις ειχατε δεσμευσει το φορουμ...???
Χμμμ.....!!!!!!!!!!!!


apostat έγραψε:

Δεν είναι δική μου απόφαση. Εγώ θα άφηνα τον Φιωτάκη να χτυπιέται, γιατί έχω προσωπικά μαζί του. Είναι απόφαση άλλων, που θέλουν να τελειώνει η ιστορία.


το θεμα ειναι οτι το μονο που καταφερατε,ειναι να πεισετε ακομα περισσοτερα μελη για το τι παιχτηκε εδω
και πως το μονο που θελατε να κανετε με το διευκρινιστικο ποστ που σας παροτρυνε ο Στελιος(ο οποιος εχει ηθος και σεβεται πραγματικα τα υπολοιπα μελη)
ηταν μονο για να τον πεισετε για τις καλες σας προθεσεις και μονο για να δημιουργησετε εντυπωσεις

apostat έγραψε:

Δεν το διάβασες όλο Μήτσο.

Θα μου πεις, δεν σέβεσαι τα μέλη του φόρουμ με αυτό που κάνεις. Όχι, διαφωνώ. Ο σεβασμός μου άρχισε από την πρώτη στιγμή που έφυγα έξω φρενών από το BS και δεν πήγα στο PC μου να κατεβάσω την πρίζα (γιατί μπορούσα), και συνεχίστηκε μέχρι και τώρα, που μέσα σε έναν καταιγισμό από προσβολές έκατσα 12 ώρες για να κατεβάσω όλα τα στοιχεία και να ετοιμάσω το DVD. Ο σεβασμός μου όμως προς τα μέλη, δεν είναι δυνατόν να με κάνει να αναλάβω εγώ την ευθύνη για αυτά που χάλασε ο Φιωτάκης.


ναι Μητσακο διαβασε σωστα ειναι γραμμενο οτι ξεκαθαρα οτι σεβεται τα μελη


apostat έγραψε:
mitsos84 έγραψε:

τα προσωπικα σου με το φιοτακη θα επρεπε να τα βρεις μα το φιοτακη και οχι σε δημοσια θεα.

Δεν το διάβασες όλο Μήτσο.

Υπενθυμίζω εδώ, ότι ουδέποτε έβαλα εγώ αυτήν την προσωπική διαφορά μου με τον Φιωτάκη στο προσκήνιο, αλλά πάντα ο Φιωτάκης μόνος του, δημοσιεύοντας τα προσωπικά μηνύματά μου και τα email μου. Όπως ακριβώς και τώρα.


Αντε ρε Μητσο διαβασε σωστα και συ
το λεει ξεκαθαρα οτι ποτε δεν θα εβαζε τα προσωπικα του με το Φιωτακη στο προσκηνιο
απο σεβασμο στα μελη
ειπαμε ειναι ξεκαθαρο

apostat έγραψε:

Δεν είναι δική μου απόφαση. Εγώ θα άφηνα τον Φιωτάκη να χτυπιέται, γιατί έχω προσωπικά μαζί του. Είναι απόφαση άλλων, που θέλουν να τελειώνει η ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: