mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT

Πήγαινε κάτω 
+36
Ouzo Power
BUSA MAKIS
VerzeOulis
BAD
Birichino
IASON
Multijohn
Nikker1985
nfot
allo_bar
alexandros
TheDentist
ducpilot
dagger moon
Greg61
koyrsaros_gr
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ
a$wto$
gmeles
zero
zero1
capo998
mitsos84
Black Hornet
Drakos
jony
stzog
Yotis
leopsomo
apostat
TC-Drift
petani
spypetr
SPiRiT
soulnick
GFiotakis
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 01:02

GFiotakis έγραψε:
@ zak
θανο το σπιτι μου το ξερεις
η πορτα μου ειναι παντα ανοικτη
αν πραγματικα θελεις να κουβεντιασουμε για το ποστ σου ελα
εχω και βοτκα
τα υπολοιπα τα αφηνω να τα κρινουν οι αλλοι
ο καθενας καταγραφεται με αυτα που κανει
Όχι Γιώργο...την κουβέντα την έκοψες εσύ αν το θυμάσαι.Δεν θα μπω στο τριπάκι πάλι.
Δεν θα τσακωθώ μαζί σου γιατί σε εκτιμώ και ξέρεις ότι δεν λέω πράγματα για να κάνω δημόσιες σχέσεις. και κακώς είπα και μερικά πράγματα δημόσια,ενώ έχουμε πιεί μαζί,αλλά έπρεπε να ισοσκελίσω το πόστ κάπως γιατί θα φαινόταν ως πέσιμο στον Στάθη ενώ έχεις -πάντα κατά την γνώμη μου -και εσύ ευθήνη για όλο αυτό.
το τηλ μου το έχεις άν θες χρησιμοποίησέ το,όχι σήμερα όμως έχω θέμα.... _innocent
αυτά και πάω τώρα...όχι για να αποφύγω την συζήτηση αλλά δεν έχει νόημα να γίνει εδώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 01:42

@ζακ

ελα την παρασκευη για καφε μαζι με τα αλλα παιδια
και οποιος αλλος θελει
να τα πουμε και face to face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 02:05

GFiotakis έγραψε:
@ζακ

ελα την παρασκευη για καφε μαζι με τα αλλα παιδια
και οποιος αλλος θελει
να τα πουμε και face to face

Συμφωνώ είναι ότι καλύτερο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos84

mitsos84


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα καλλιθεα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 02:46

1)

για μενα αφου ξεκαθάρισε ο μακης οτι οι μουτζες δεν πηγεναν σε ολους γενικος
αλλα ηταν μια κίνηση της στιγμης,και προιον προσωπικου του προβλήματος με εναν και οχι με ολους, για μενα το θεμα "μουτζα" παύει να ειναι αξιο όποιας δηποτε αναφοράς και θεωρείτε λήξαν τουλαχιστον απο μερους μου.
(αν και θα επρεπε να γινει με πμ)

2)

οσο προσβλητικοί και να ειναι οι χαρακτηρισμοί,ελπιζω για χάρη της (εστω και ελαχιστης) γνωριμιας με ολους εδω μεσα το ιδιο να ηταν και τα σκυλια με τις αυλες και τους κήπους κλπ κλπ...(προιον εντασης της στιγμης, και οχι προσβολη προς ολους)αν συμβαίνει το αντίθετο τοτε ειλικρινά λείπαμε πολύ.


καλα να περνανε ολοι οπου και να γραφουν(φορουμ, κλαμπ, τοιχους, τετραδια)

τελος με αυτο το θεμα απο μενα.

_hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://mitsakos84.blogspot.com
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 04:18

Αντε...καιρός ήτανε...

Και όποιος έχει @@ θα μιλήσει με φάπες και κλωτσές.

Αναλαμβάνω Fioki, Petani, Zak και Gmeles.

Μετά...θα φύγουμε απο τα ορεκτικά και θα περάσουμε στο κυρίως πιάτο.

ΟΥΣΤ κουφάλες!!!

Κωλόσκυλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 09:58

GFiotakis έγραψε:
@ζακ

ελα την παρασκευη για καφε μαζι με τα αλλα παιδια
και οποιος αλλος θελει
να τα πουμε και face to face
ΜΠΡΑΒΟ.ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΝΤΕ ΒΗΜΑΤΑ ΕΜΠΡΟΣ.!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koyrsaros_gr

koyrsaros_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HONDA CB1300

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 10:35

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
GFiotakis έγραψε:
@ζακ

ελα την παρασκευη για καφε μαζι με τα αλλα παιδια
και οποιος αλλος θελει
να τα πουμε και face to face
ΜΠΡΑΒΟ.ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΝΤΕ ΒΗΜΑΤΑ ΕΜΠΡΟΣ.!!!

την παρεα που αποχωρησε απο το mybike και στηθηκε το bikerspirit.net την γνωρισα σε εποχες οπου μαζευονταν για καφε καθε παρασκευη το ελαχιστο 15+ ατομα.
ατομα που εκτιμησα απο τα γραφομενα τους και τον τροπο σκεψης τους και που αργοτερα γνωρισα μερικους απο κοντα, σε συναντησεις, σε βολτες, στο trackday.
γνωρισα παιδια που θα εκαναν τα παντα για να σταθουν ο ενας στον αλλον οποτε το απαιτουσε η περισταση.
Η ιδεα του bikerspirit για την ελευθερη εκφραση ''μοτοσυκλετιστων'' σε ενα φορουμ μου αρεσε απο την αρχη καθως επισης τα ατομα που ξεκινουσαν ενα τετοιο επιχειρημα.
δυστηχως ομως ο ορος '' μοτοσυκλετισμος'' χανεται μολις καποιος βρεθει πισω απο ενα πληκτρολογιο και δυστηχως εμφανιζεται ενα προσωπο απο τα μελη τετοιο που πολυ σωστα σε κανει να αναρωτηθεις , οπως πολυ ευστοχα εκανε καποιος μερικα ποστς πιο πριν, ΜΑ ΚΑΛΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ?''.


καποτε ενας φιλος μου, πεταξε μια ατακα προς συζητηση....
''ΤΟ ΟΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ''
περιτο να γραψω πως αντεδρασα σε αυτην την φραση..

σκεφτητε την ομως καλα..

συμβαινει καθε μερα
συνεβει και σε αυτο το φορουμ


ευχομαι σε ολους, αποχωρησαντες η οχι, να ειναι παντα καλα και παντα να ειναι χαμογελαστοι οπως τους γνωρισα.
παντα ορθιοι και πολλα,ατελειωτα χιλιομετρα με την μοτοσυκλετα τους.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://koyrsaros-gr.blogspot.com/
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 13:00

Τελος κι'απο μενα, εμαθα να κατουραω εξω οποτε το γεγονος εληξε. 2funny. 2funny.


Παμε παρακατω και οποιος θελει να ακολουθησει ειναι ευπροσδεκτος, οποιος δεν θελει καλους δρομους να'χει!!
cheers.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 13:34

Nikker1985 έγραψε:
Αντε...καιρός ήτανε...

Και όποιος έχει @@ θα μιλήσει με φάπες και κλωτσές.

Αναλαμβάνω Fioki, Petani, Zak και Gmeles.

Μετά...θα φύγουμε απο τα ορεκτικά και θα περάσουμε στο κυρίως πιάτο.

ΟΥΣΤ κουφάλες!!!

Κωλόσκυλα...



Μπραβο ρε Νικολα τσακισε τους ολους........... 2funny.
Κριμα ρε γαμω το που ειμαστε μακρια και θα το χασουμε.... cry.


gmeles έγραψε:

Παμε παρακατω και οποιος θελει να ακολουθησει ειναι ευπροσδεκτος, οποιος δεν θελει καλους δρομους να'χει!!
cheers.gi


_thumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 13:46

koyrsaros_gr έγραψε:

ευχομαι σε ολους, αποχωρησαντες η οχι, να ειναι παντα καλα και παντα να ειναι χαμογελαστοι οπως τους γνωρισα.
παντα ορθιοι και πολλα,ατελειωτα χιλιομετρα με την μοτοσυκλετα τους.....

Εγώ εύχομαι σε αυτούς που φύγανε διάροια εν κινήση
Και σε αυτούς που μείνανε να κατουριθούν επάνω τους και να φτερνιστούν στο κράνος τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos

Drakos


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: V-Strom DL 650 ABS K7

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 14:05

Δηλαδή να καταλάβω. Είχανε 40-45 άτομα, πρόβλημα με ένα άτομο, και σηκωθήκανε και φύγανε? blink.g Λίγο κάπως μου φαίνεται αυτό και δεν με πίθει. Καθόλου. Εμένα με χαλάσε πολύ που άτομα που εκτιμώ και (νομίζω τουλάχιστον) με εκτιμούν, απλά έφυγαν. Με χάλασε πάρα πολυ, γιατί η επικοινωνία που είχα εγώ ήταν το forum και το Angels. Τίποτα άλλο. Τέσπα. Καθ'ενας κάνει ότι τον φωτήσει ο Αλλαχ.

Υ.Γ. Εδώ και καιρό αρκετός κόσμος πλησιάζει συμπεριφορές 15χρονων. Ενίλικες άνθρωποι είμαστε γαμώ την πουτάνα. Grow up.

Τέλος και από εμένα. Όσοι θέλουν να με βρουν μπορούν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ducpilot

ducpilot


Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθηνα Μπραχαμι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA BMW GS650 HUSQVARNA WR 250

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 14:29

Drakos έγραψε:
Δηλαδή να καταλάβω. Είχανε 40-45 άτομα, πρόβλημα με ένα άτομο, και σηκωθήκανε και φύγανε? blink.g Λίγο κάπως μου φαίνεται αυτό και δεν με πίθει. Καθόλου. Εμένα με χαλάσε πολύ που άτομα που εκτιμώ και (νομίζω τουλάχιστον) με εκτιμούν, απλά έφυγαν. Με χάλασε πάρα πολυ, γιατί η επικοινωνία που είχα εγώ ήταν το forum και το Angels. Τίποτα άλλο. Τέσπα. Καθ'ενας κάνει ότι τον φωτήσει ο Αλλαχ.

Υ.Γ. Εδώ και καιρό αρκετός κόσμος πλησιάζει συμπεριφορές 15χρονων. Ενίλικες άνθρωποι είμαστε γαμώ την πουτάνα. Grow up.

Τέλος και από εμένα. Όσοι θέλουν να με βρουν μπορούν.
Αν αυτο καταλαβες Γιωργο λαθος καταλαβες,ειμαι 47 ετων για να κανω λαθη τετοιου ιδους,αν θες απο κοντα εμεις ειμαστε οπως παντα στο ANGELS.Τελος και απο μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakos

Drakos


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ηλικία : 45
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: V-Strom DL 650 ABS K7

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 14:48

ducpilot έγραψε:
Drakos έγραψε:
Δηλαδή να καταλάβω. Είχανε 40-45 άτομα, πρόβλημα με ένα άτομο, και σηκωθήκανε και φύγανε? blink.g Λίγο κάπως μου φαίνεται αυτό και δεν με πίθει. Καθόλου. Εμένα με χαλάσε πολύ που άτομα που εκτιμώ και (νομίζω τουλάχιστον) με εκτιμούν, απλά έφυγαν. Με χάλασε πάρα πολυ, γιατί η επικοινωνία που είχα εγώ ήταν το forum και το Angels. Τίποτα άλλο. Τέσπα. Καθ'ενας κάνει ότι τον φωτήσει ο Αλλαχ.

Υ.Γ. Εδώ και καιρό αρκετός κόσμος πλησιάζει συμπεριφορές 15χρονων. Ενίλικες άνθρωποι είμαστε γαμώ την πουτάνα. Grow up.

Τέλος και από εμένα. Όσοι θέλουν να με βρουν μπορούν.
Αν αυτο καταλαβες Γιωργο λαθος καταλαβες,ειμαι 47 ετων για να κανω λαθη τετοιου ιδους,αν θες απο κοντα εμεις ειμαστε οπως παντα στο ANGELS.Τελος και απο μενα.

Μιλάς για Παρασκευές?? Συνεχίζεται να συναντιέσται κάθε παρασκευή εκεί?? Αν είναι να προσπαθήσω να περάσω να μιλήσουμε από κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stzog




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 16:31

Θα με κανετε να ανεβω και εγω στο Angels και να αρχισω τις φαπες Η εστω να σας κοψω τα γονατα, να μαθετε παλιοπαιδα να τσακωνεστε χωρις ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ λογο!Κοπριτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 17:07

Drakos έγραψε:
ducpilot έγραψε:
Drakos έγραψε:
Δηλαδή να καταλάβω. Είχανε 40-45 άτομα, πρόβλημα με ένα άτομο, και σηκωθήκανε και φύγανε? blink.g Λίγο κάπως μου φαίνεται αυτό και δεν με πίθει. Καθόλου. Εμένα με χαλάσε πολύ που άτομα που εκτιμώ και (νομίζω τουλάχιστον) με εκτιμούν, απλά έφυγαν. Με χάλασε πάρα πολυ, γιατί η επικοινωνία που είχα εγώ ήταν το forum και το Angels. Τίποτα άλλο. Τέσπα. Καθ'ενας κάνει ότι τον φωτήσει ο Αλλαχ.

Υ.Γ. Εδώ και καιρό αρκετός κόσμος πλησιάζει συμπεριφορές 15χρονων. Ενίλικες άνθρωποι είμαστε γαμώ την πουτάνα. Grow up.

Τέλος και από εμένα. Όσοι θέλουν να με βρουν μπορούν.
Αν αυτο καταλαβες Γιωργο λαθος καταλαβες,ειμαι 47 ετων για να κανω λαθη τετοιου ιδους,αν θες απο κοντα εμεις ειμαστε οπως παντα στο ANGELS.Τελος και απο μενα.

Μιλάς για Παρασκευές?? Συνεχίζεται να συναντιέσται κάθε παρασκευή εκεί?? Αν είναι να προσπαθήσω να περάσω να μιλήσουμε από κοντά.

ναι, Γιώργη.

Κλασικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 17:41

Φιωτακη επαναλαμβανω μια ακομα φορα οτι ειμαι ασχετος με τις διενεξεις και τους ανοιχτους σας λογαριασμους.Μπορει το αδικο να ειναι με το μερος οποιουδηποτε αναλογα πως το αντιλαμβανετε.Αυτο που καταλαβα ομως και αισθανθηκα ειναι παρα τα "κατηγορω"της αρκουδας που πεφτουν εγραψεςθανο το σπιτι μου το ξερεις
η πορτα μου ειναι παντα ανοικτη
και για μενα η λεξη- πορτα του σπιτιου μου- σημαινει πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 18:09

Ε καλα μην ξεχναμε οτι ειναι και λιγο "Λουκια" οποτε μην σου φαινεται περιεργο....ωραιο παιδι ο Θανος....του εχει ταξει οτι θα τον μαθει να κουμπωνει μεχρι και 6η οποτε δεν θελει και πολυ

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 18:22

gmeles έγραψε:
Ε καλα μην ξεχναμε οτι ειναι και λιγο "Λουκια" οποτε μην σου φαινεται περιεργο....ωραιο παιδι ο Θανος....του εχει ταξει οτι θα τον μαθει να κουμπωνει μεχρι και 6η οποτε δεν θελει και πολυ

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ gmeles Εισαι συκοφαντης!!!ΚΑΚΟ ΣΚΥΛΑΚΙ!!!!Μη με ξαναγλυψεις πια mbounce. mbounce. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Dogxb9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 18:41

Οκ, Ορφεα, μου πετας το μπαλακι λοιπον....

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 20:00

BUSA MAKIS έγραψε:
Drakos έγραψε:
ducpilot έγραψε:
Drakos έγραψε:
Δηλαδή να καταλάβω. Είχανε 40-45 άτομα, πρόβλημα με ένα άτομο, και σηκωθήκανε και φύγανε? blink.g Λίγο κάπως μου φαίνεται αυτό και δεν με πίθει. Καθόλου. Εμένα με χαλάσε πολύ που άτομα που εκτιμώ και (νομίζω τουλάχιστον) με εκτιμούν, απλά έφυγαν. Με χάλασε πάρα πολυ, γιατί η επικοινωνία που είχα εγώ ήταν το forum και το Angels. Τίποτα άλλο. Τέσπα. Καθ'ενας κάνει ότι τον φωτήσει ο Αλλαχ.

Υ.Γ. Εδώ και καιρό αρκετός κόσμος πλησιάζει συμπεριφορές 15χρονων. Ενίλικες άνθρωποι είμαστε γαμώ την πουτάνα. Grow up.

Τέλος και από εμένα. Όσοι θέλουν να με βρουν μπορούν.
Αν αυτο καταλαβες Γιωργο λαθος καταλαβες,ειμαι 47 ετων για να κανω λαθη τετοιου ιδους,αν θες απο κοντα εμεις ειμαστε οπως παντα στο ANGELS.Τελος και απο μενα.

Μιλάς για Παρασκευές?? Συνεχίζεται να συναντιέσται κάθε παρασκευή εκεί?? Αν είναι να προσπαθήσω να περάσω να μιλήσουμε από κοντά.

ναι, Γιώργη.

Κλασικά


Αν μοιραζετε προσκλησεις γισ το swatclub να ερθω και γω .... αλλιως δεν ερχομαι ..... _rock-on _rock-on
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 21:05

[/quote]


Αν μοιραζετε προσκλησεις γισ το swatclub να ερθω και γω .... αλλιως δεν ερχομαι ..... _rock-on _rock-on[/quote]Κατσε κατω ρε στα διαλα θες και swat!!!Τραβα να κανεις μια γενικη αιματος στο ΙΚΑ και πολυ σου ειναι χουφταλοψοφητη baby: baby: 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 23:29

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ έγραψε:
Τραβα να κανεις μια γενικη αιματος στο ΙΚΑ και πολυ σου ειναι χουφταλοψοφητη baby: baby: 2funny. 2funny.



Χουφταλοψοφητη......????


2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.

mbounce. mbounce. mbounce.
mbounce. mbounce. mbounce.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 23:40

petani έγραψε:


Αν μοιραζετε προσκλησεις γισ το swatclub να ερθω και γω .... αλλιως δεν ερχομαι ..... _rock-on _rock-on


Έλα και για σένα έχω εισιτήρια για τους AC/DC να πας με το γιο σου. chair.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stzog




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 23:57

Που στο καλο ειναι αυτο το φορουμ ρεεεεεεε????Τι στο διαολο κινεζικα τα γραφετε?Μου φαινεται θα αποσυρθω σιωπηρα και αξιοπρεπως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 04 2009, 03:24

Αντε μπραβο! Σε δυο ημερες το festival καλης θελησεως στο Angels.Γιατι οσα λεει η φατσα και ο τονος της φωνης δεν το λενε 15 σελιδες στα φορουμ... cheers.gi

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 23 Event


petani έγραψε:

Αν μοιραζετε προσκλησεις γισ το swatclub να ερθω και γω .... αλλιως δεν ερχομαι ..... _rock-on _rock-on

o Αντωνης ειναι απλα εκτος συναγωνισμου... 2funny. 2funny. happy2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: