mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT

Πήγαινε κάτω 
+36
Ouzo Power
BUSA MAKIS
VerzeOulis
BAD
Birichino
IASON
Multijohn
Nikker1985
nfot
allo_bar
alexandros
TheDentist
ducpilot
dagger moon
Greg61
koyrsaros_gr
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ
a$wto$
gmeles
zero
zero1
capo998
mitsos84
Black Hornet
Drakos
jony
stzog
Yotis
leopsomo
apostat
TC-Drift
petani
spypetr
SPiRiT
soulnick
GFiotakis
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vrakas

vrakas


Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 61
Τόπος : Κύπρος
Registration date : 18/01/2008

My Bike
Μοτό: BMW F650GS

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 18:53

Επιτέλους μπήκα ... γμ τους κωδικούς και τις βάσεις δεδομένων 2funny.

Τώρα που επανήλθα (προς το παρών) δεν κάθεστε όσοι έχετε κάποιου είδους διαφωνία και να τα βρείτε .... με αυτόν τον τρόπο θα μεταδώσετε την ενέργεια σας σε άλλα περί μηχανών πράγματα clapping.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kotsonis.net
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 19:18

TC-Drift έγραψε:
leopsomo έγραψε:
αν η μουντζες ηταν αποκλειστικα για το Γιωργο να του τις εστελνες με πμ...

+1

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς πέρασε η εντύπωση πως ο Γιώργος αντιπροσωπεύει 100% αυτο το Forum... (???)

Έίναι ο Γιώργος ιδιοκτήτης και δεν το χα καταλάβει εγώ ή και τα υπόλοιπα παιδιά?

Εδώ η ιδέα του BS Ανήκει σε όλους που συμμετέχουμε, νομίζω είχε ξεκαθαριστεί αυτό απο την αρχή.

Γι αυτό και αποφεύχθηκε η ιδέα του MOD, γι αυτό και μοιράστηκαν οι ευθύνες.

Ο Γιώργος είναι κι αυτός ένα μέλος. Αν είναι σε κάποιους πιο αγαπητός μαγκιά του αλλά μέχρι εκεί. Όπως και όλοι μας οι υπόλοιποι. Κανείς δεν πήγε να παίξει εξουσία πουθενά ( εκτός να κάποιος γούσταρε παραπάνω και χαλάστηκε με την όλη φάση και έφυγε!!)

Μάλλον κάποιοι τα χετε μπερδέψει κάπου τα πράγματα.

Μπορούσατε να λύσετε το θέμα που είχατε προσωπικά με τον Γιώργο αλλά ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ να κάνετε μπάχαλο το Forum
νομιζω πως τα λογια του Βαγγελη αντικατροπτιζουν την πραγματικοτητα
και δεν θα μπω σε περισσοτερες λεπτομεριες
τις εχουμε χιλιογραψει και νομιζω πως οποιος θελει εχει καταλαβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
Ouzo Power

Ouzo Power


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: RSL 1000 Falco

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 19:34

Γρηγορη οτι εγραψα το εγραψα για εμενα προσωπικα και αυτα που με εχουν πειραξει.
Το αναφερα στο κειμενο μου οτι ειμαι μακρυα απο λεφτα σερβερ και λοιπους χαρακτηρισμους.


Και μιας και ερχομαστε σε χαρακτηρισμους και χειρονομιες κτλ να πας να δεις την τεκμηριωμενη και σοβαρη απαντιση του κουρσαρου στο μυνημα μου.

Και εγω περιμενω μια απαντιση Γρηγορη απο πολλα ατομα αλλα ντξ την πηρα απο τον κουρσαρο ολοκληρωμενη

Φιλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 19:36

a$wto$ έγραψε:
TheDentist έγραψε:
Πάντως να ξέρετε οτι οσο περισσοτερο αργει να ξανανοίξει το φορουμ τοσο φευγουν και ατομα. Ειναι νόμος σε ολο το ιντερνετ οσο αφορα τα φορουμς. Το λεω επειδη το βλεπω το θέμα να πηγαίνει με κουμουνιστικους ρυθμούς "Κανονικά το κρατος πρεπει να μας το στήσει" κτλ

@ Σωτο. Το έργο το έχω ξαναδεί. Αυτή είναι η 4η φορά? θύμισε μου. Δυστυχώς δεν ξεχνάω το παρελθόν γιατί είμαι καταδικασμένος να το ξαναζήσω γαμώτο?
Eνταξει,ετσι οπως το εγραψες Δημητρη οποιοσδηποτε μπορει ευκολα να παρανοησει,ακομη κι εγω που ξερω σε τι αναφερεσαι,με την πρωτη αναγνωση αλλο καταλαβα _innocent Σιγουρα εισαι αρκετα οριμος στον τομεα αυτο και εχεις και προηγουμενη εμπειρια απο αλλα φορουμ.Συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι οσο περισσοτερο καθυστερει η επαναλειτουργια του φορουμ τοσο χειροτερο ειναι αλλα δυο λογους μπορω να σκεφτω αυτη την στιγμη.Ο πρωτος,οτι ο Φιωτακης αδυνατει λογω γνωσεων στο συγκεκριμενο θεμα να ξαναστησει το φορουμ.Ο δευτερος λογος οτι παρελαβε προβληματικο backup.Οπως και να’χει,νομιζω θα επρεπε να ζητησει βοηθεια απο εμπειροτερους στο στησιμο φορουμ.Φυσικα και δεν ειναι ντροπη να πει κανεις “μαγκες,αυτο δεν ξερω να το κανω,οποιος μπορει καλως να ορισει”.
Ομως για να μην ειμαι αδικος,δηλωνω οτι δεν γνωριζω τι συμβαινει και τι προσπαθειες γινονται για αποκατασταση του BS.


λοιπον ειναι ευκαιρια να πουμε και 2 πραγματα οσο αφορα το φορουμ μιας και αυτο το τοπικ ανοικτηκε για να ενημερωνομαστε ολοι για το προβλημα που παρουσιαστηκε

το στησημο του φορουμ εχει τελειωσει εδω και 4 μερες
παρολο που εγινε πολυ βαβουρα μεχρι να απελευθερωθει το ονομα και ο λογαριασμος του προγραμματος
αυτα ελευθερωθηκαν
κατεβασα φρεσκο προγραμμα το εστησα
το προβλημα δεν ειναι το στησημο του νεου φορουμ αλλα το ανεβασαμε της βασης δεδομενων η οποια ειναι τεραστια 1.5 γιγα
ειναι περιτο να σας κουραζω με λεπτομερειες το πως και τι
ελπιζω σημερα να εχει τελειωσει αυτο το μαμημενο το ανεβασμα , να τσεκαρω αν ειναι ολα οκ και να βγει παλι το φορουμ
προς το παρον το φορουμ ειναι κλειστο για να μην μπαινουν και κανουν νεες εγραφες η οτιδηποτε αλλο και μετα χαθουνε
εχω δουλεψει αρκετες μερες με το φορουμ εφτιαξια καινουια πραγμματα
εφτιαξα καινουριεε "εμφανισεις" (σκιν)
μπορειτε να χαζεψετε λιγο ta skin μεχρι να ανοιξει κανονικα
www.bikerspirit.net/forum

βεβαια ενα αλλο "καλο" που εχει αυτη η καθυστερηση ειναι οτι εδω γραφονται καπια πραγματα που δεν θα τα παρουμε μαζι μας διπλα δυν οτι εχουν την ευκαιρια να μιλησουν καποιοι που εφυγαν απο διπλα και να μιλησουν με ειληκρινια οπως ο μακης που ισως ηταν ο μονος που προσφερε κατι στον διαλογο με εστω μια εξηγηση και ο αλβινος εστω με μια αποψη (λαθος κατα την αποψη μου και μονοπλευρη ) αλλα χωρις διαθεση για μανουρα

λιγο υπομονη ακομα

το τελευταιο μου ποστ μουε δω σε αυτο το τοπικ θα ειναι η αναλυτικη κινηση των οσων εχω κανει ολες αυτες τις μερες σχετικα με το φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 20:11

depresed
Ρε παιδες το εγραψα πριν λιγες μερες
το ανεφερε και καποιος αλλος ξανα (ζητω συγγνωμη αλλα δεν θυμαμαι ποιος)
δεν χρειαζεται να απαντατε στα troll.
Καντε απλα σαν να μην υπαρχουν,σα να μην ποσταραν ποτε
Τι στο καλο ρε π@@στη μου δεν εχουμε καθολου αυτοσεβασμο και αυτοεκτιμηση...???
Απλα μην ασχολειστε,τοσο δυσκολο ειναι...???
Ε Λ Ε Ο Σ


Ρε παμε γι'αλλα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........................




Αλβινε,Μακη Smile φιλια πολλα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dagger moon

dagger moon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη,Αθήνα
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Aprilia Pegaso ie 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 20:35

για αυτο λέω να ανεβω μονιμα Σαλονικη .....
εκει πανω ολοι πάνε χαΛαρά....
δεν ασχολουνται με παπαριες και τουφες ....
κι αν τυχει κι ασχοληθουν ,μαλλον κατεβαίνουν συχνα στην Αθήνα ή πάνε Βουλγαρία και παθαίνουν μαλάκινση.

αχχχχχχχχχχχχχ
τα εγραψα και ησυχασα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 20:50

dagger moon έγραψε:
για αυτο λέω να ανεβω μονιμα Σαλονικη .....
εκει πανω ολοι πάνε χαΛαρά....
δεν ασχολουνται με παπαριες και τουφες ....
κι αν τυχει κι ασχοληθουν ,μαλλον κατεβαίνουν συχνα στην Αθήνα ή πάνε Βουλγαρία και παθαίνουν μαλάκινση.

αχχχχχχχχχχχχχ
τα εγραψα και ησυχασα......


Εισαι για δεσιμο ΤΕΛΟΣ
Φιλεναδα χαρηκα που σε ξαναειδα απο κοντα............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 20:56

SPiRiT έγραψε:
dagger moon έγραψε:
για αυτο λέω να ανεβω μονιμα Σαλονικη .....
εκει πανω ολοι πάνε χαΛαρά....
δεν ασχολουνται με παπαριες και τουφες ....
κι αν τυχει κι ασχοληθουν ,μαλλον κατεβαίνουν συχνα στην Αθήνα ή πάνε Βουλγαρία και παθαίνουν μαλάκινση.

αχχχχχχχχχχχχχ
τα εγραψα και ησυχασα......


Εισαι για δεσιμο ΤΕΛΟΣ
Φιλεναδα χαρηκα που σε ξαναειδα απο κοντα............




Αμαν ...αμαν ..... ωρες ειναι τωρα να δουμε την Μαρια με ξανθο μαλλι ....... αφεριμ που ελεγε και ο χουφταλοτατος ........ lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPiRiT

SPiRiT


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 10/11/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 20:58

petani έγραψε:
SPiRiT έγραψε:
dagger moon έγραψε:
για αυτο λέω να ανεβω μονιμα Σαλονικη .....
εκει πανω ολοι πάνε χαΛαρά....
δεν ασχολουνται με παπαριες και τουφες ....
κι αν τυχει κι ασχοληθουν ,μαλλον κατεβαίνουν συχνα στην Αθήνα ή πάνε Βουλγαρία και παθαίνουν μαλάκινση.

αχχχχχχχχχχχχχ
τα εγραψα και ησυχασα......


Εισαι για δεσιμο ΤΕΛΟΣ
Φιλεναδα χαρηκα που σε ξαναειδα απο κοντα............




Αμαν ...αμαν ..... ωρες ειναι τωρα να δουμε την Μαρια με ξανθο μαλλι ....... αφεριμ που ελεγε και ο χουφταλοτατος ........ lol! lol! lol! lol!


Γεροντοτατε....
ΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dagger moon

dagger moon


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη,Αθήνα
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Aprilia Pegaso ie 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 21:05

ε οχι βεβαια .....

τωρα που το ξαναγυρισα στο φυσικο του .....

Αλλα η Σαλονικη φίλε petani Αντώνη - λέει τρελά ....

έφαγα και σάντουιτς με γυρο κοτόπουλο , ήπια μπύρα σε κατι ποτηράκλες ... ναααααααααα με το συμπαθειο --- είδα το Κωνσταντινάκι που πολύ ομόρφυνε --- κατι έχει ο αέρας της Σαλονίκης δεν εξηγείται αλλιώς .....
ασε που ολες οι γυναικες εκει φοράνε μινι ..... πολύ μπουτι εξω κυκλοφορεί ..... και οι αντρες ειναι ....... παίδαροι .... (ευτυχως που λειπει ο Νικος χιχιχιχιχιχιχι )

παντως για να πω την αμαρτια μου ... μια φορα το εκανα ξανθο με ανταυγειες και εμοιαζα με γεροξουρα .....
απαπαπαπαπαπαπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 21:14

dagger moon έγραψε:
ε οχι βεβαια .....

τωρα που το ξαναγυρισα στο φυσικο του .....

Αλλα η Σαλονικη φίλε petani Αντώνη - λέει τρελά ....

έφαγα και σάντουιτς με γυρο κοτόπουλο , ήπια μπύρα σε κατι ποτηράκλες ... ναααααααααα με το συμπαθειο --- είδα το Κωνσταντινάκι που πολύ ομόρφυνε --- κατι έχει ο αέρας της Σαλονίκης δεν εξηγείται αλλιώς .....
ασε που ολες οι γυναικες εκει φοράνε μινι ..... πολύ μπουτι εξω κυκλοφορεί ..... και οι αντρες ειναι ....... παίδαροι .... (ευτυχως που λειπει ο Νικος χιχιχιχιχιχιχι )

παντως για να πω την αμαρτια μου ... μια φορα το εκανα ξανθο με ανταυγειες και εμοιαζα με γεροξουρα .....
απαπαπαπαπαπαπα




Συμφωνα μαζι σου ...... ετσι ηταν και το 1987 που εκανα φανταρος στο Γ' σωμα στρατου ..... αυτο το μερος δεν λεει να παει μπροστα με τιποτα ........ 2funny. crazy. 2funny. crazy. 2funny. crazy.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 22:19

[quote="petani"]
Παράθεση :





Συμφωνα μαζι σου ...... ετσι ηταν και το 1987 που εκανα φανταρος στο Γ' σωμα στρατου ..... αυτο το μερος δεν λεει να παει μπροστα με τιποτα ........ 2funny. crazy. 2funny. crazy. 2funny. crazy.
1987???? ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 71pxfoustanelasdy9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:21

Ouzo Power έγραψε:
Γρηγορη οτι εγραψα το εγραψα για εμενα προσωπικα και αυτα που με εχουν πειραξει.
Το αναφερα στο κειμενο μου οτι ειμαι μακρυα απο λεφτα σερβερ και λοιπους χαρακτηρισμους.


Και μιας και ερχομαστε σε χαρακτηρισμους και χειρονομιες κτλ να πας να δεις την τεκμηριωμενη και σοβαρη απαντιση του κουρσαρου στο μυνημα μου.

Και εγω περιμενω μια απαντιση Γρηγορη απο πολλα ατομα αλλα ντξ την πηρα απο τον κουρσαρο ολοκληρωμενη

Φιλακια

Δεν νομιζω Αλβι οτι ο Κουρσαρος απαντουσε σε σενα, τουλαχιστον ετσι καταλαβα εγω.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται επεξηγηση για το που απαντησε ο Κουρσαρος, κανε λιγο τον κοπο και διαβασε τα προηγουμενα ποστ και θα καταλαβεις.

Οσο για τα υπολοιπα που ΔΕΝ απαντησες, ειναι κι'αυτο μια απαντηση....δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαστε, θεωρω οτι οι χαρακτηρισμοι "σκυλια" και "αυλικοι" προς εμας ειναι κατι αποδεκτο απο σενα οποτε δεν εχει κανενα νοημα.
Ενα πραγμα θα σου πω, χωρις καμια παρεξηγηση, μονο για να σε βαλω σε καποιες σκεψεις που ισως παραληπτεις ή (δεν θελω να πιστεψω κατι τετοιο) κανεις πως παραληπτεις
Πολλα απο τα σκυλια ημασταν διπλα σου καποτε, με πραξεις και με λογια(δεν ειναι αναγκη να πω περισσοτερα, ξερεις τι εννοω)

Εντελως φιλικα _thumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:31

[quote="ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ"]
petani έγραψε:
Παράθεση :





Συμφωνα μαζι σου ...... ετσι ηταν και το 1987 που εκανα φανταρος στο Γ' σωμα στρατου ..... αυτο το μερος δεν λεει να παει μπροστα με τιποτα ........ 2funny. crazy. 2funny. crazy. 2funny. crazy.
1987???? ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 71pxfoustanelasdy9




Κανονικα θα ημουν το 1979 αλλα επαιξε αναβολη λογω σπουδων ..... gr.g gr.g gr.g gr.g gr.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:33

Ξεκατινιάσματος συνέχεια λοιπόν και μετα από συζήτηση με τον LS(που μέσα σε όλα μου αποκάλυψε ότι ψηφίζει καρατζαφέρη δαγκωτό blink.g ) είπα να πω 2 λογάκια μιας και ήμουν και εγώ μέσα σε αυτούς που ξεκίνησαν το φόρουμ…ή αλλιώς να συμμετέχω στο ξεκατίνιασμα ισότιμα

1ον…ο χαρακτηρισμός σκυλιά είναι σιχαμερός.Στάθη είσαι 100% φάουλ εδώ ,μιας και είσαι αυτός που θίχτηκε από ένα «ραγιάδες»που πέταξα πάνω στα νεύρα μου.
Εσύ αντίθετα τον χαρακτηρισμό σκυλιά τον έχεις κάνει καραμέλα φωτογραφίζοντας άτομα.ΛΑΘΟΣ!!!

Επίσης τσαντίστηκες και για το γεγονός της δημοσίευσης των ΠΜ σου…
Εδώ υπάρχει ένα μικρό θέμα…
Αν μιλήσουμε γενικά ,είμαι κάθετα αντίθετος με την δημοσίευση ΠΜ…
είναι τακτική που θα έκανε μόνο ο Τριανταφυλλόπουλος…χωρίς άλλο σχόλιο μιας και νομίζω ότι έχετε καταλάβει την γώμη μου για τον δημοσιοκάφρο…
bash
Κράτα αυτό και θα τα συνδέσω όλα μαζί ….
Είπες ότι ο λόγος που θύμωσες ήταν με την τακτική του να χλεβαστεί ο Γκρέγκ στην αρχή(που εδώ κάνει το τρόλ με επιτυχία) και στην συνέχεια ο Κυριάκος με την λογική ότι αυτό ήταν λάθος και αντιδημοκρατικό ακόμα και αν αυτοί οι 2 δεν είναι ανθρωποι που θα έκανες παρέα μαζί τους…
Συμφωνώ με αυτή την λογική και ήταν άλλωστε ένας από τους λόγους που τον Απρίλη ζήτησα συγνώμη για την συμμετοχή μου σε τέτοιο τόπικ…
Κράτα και αυτό και πάμε στο τρίτο και θα κολλήσουν όλα μαζι…
Θυμάσαι πότε τα πήραμε όλοι και φύγαμε από το mybike???
Ναι μεν το πρώτο κρούσμα ήταν το τράβηγμα της πρίζας αλλά αυτό που ξεχύλισε το ποτήρι ήταν το «γιατί μπορώ» που είπε ένας εκ των συντονιστών.
Θυμάσαι πως το μάθαμε αυτό???
Όταν ο Φιωτάκης δημοσίευσε την συνομιλία του με τον λαντάου ,αν θυμάμαι καλά, που είχαν στο msn….
Βλέπεις πως κολλάνε όλα μαζί????
Στο όνομα της δημοκρατίας έπρεπε να αντιδράσεις και τότε ακόμα και αν δεν χώνευες τον συντονιστή.Απλά τότε σε βόλευε ενώ τώρα όχι…

Μην παρεξηγηθώ
ΔΕΝ συμφωνώ ΚΑΘΟΛΟΥ με τα πμ να βγαίνουν δημόσια αλλά δεν αντέδρασα γιατί δεν το είχα κάνει και τότε,οπότε η όποια αντίδρασή μου θα ήταν ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ…
Εκτός αν η δημοκρατικότητά μας εξαντλείται σε ότι μας συμφέρει οπότε πάω πάσο.
Λάθος σου λοιπόν…

όπως λάθος σου ήταν και το θέμα με τα λάστιχα…
το οποίο εσύ πρωτοανέφερες…και έχετε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια εθύνη με τον Φιωτάκη(που επέτρεψε να συνεχιστεί) για το γεγονός ότι αυτό έγινε θέμα…
Δεν αναφέρω κάν το πέσιμο στον spypetr με αναφορά σε προσωπικά του στοιχεία(περιουσιακά και εργασιακά) το οποίο σιγόνταρε ο Γκρεγκ και ήταν ελεϊνό.
Τέλος τα σχόλια επι προσωπικού πίσω από την πλάτη μου είναι κατινίστικα και ακόμα περιμένω μια εξήγηση…αν και είμαι σίγουρος ότι δεν θα την πάρω(όχι ότι θα βάλω και τα κλάματα)

2ον…Φιωτάκη είσαι ξεροκέφαλος.Το αλάθητο δεν το έχεις και καλά θα κάνεις να το πάρεις απόφαση.Η γή θα γυρίζει και μετά από σένα και σίγουρα το έκανε και πριν γεννηθείς…Η απόφασή σου άλλωστε να κάνεις ή να συμμετέχεις σε συνάντηση μετά τον χαμό(για το τι θα γίνει με το φόρουμ) μυστικά –την ώρα που ο Γρηγόρης φωτογράφιζε την στάση μου να βρώ μια λύση άμμεσα ύποπτη δημόσια-ήταν άλλωστε και ένας από τους λόγους της αποχώρησής μου…
Τους υπόλοιπους λόγους που τα πήρα με την πάρτυ σου δεν τους αναφέρω ,κακώς ίσως γιατί για τον Στάθη το έκανα,σεβόμενος το γεγονός ότι έχω φάει και πιεί στο σπίτι σου…
Σκέφτηκα να στα πω από κοντά αλλά μάλλον θα χαλάσω το σάλιο μου καθώς η φράση «έκανα λάθος» είναι άγνωστη σε σένα…
3ον spypetr…η μαλακία έχει όριο… Η τακτική σου ώρες ώρες είναι φασιστική σε μεγάλο βαθμό….
4ον thanderoσαυρε είσαι φάουλ αλλά θα στα πω από κοντά κουλάδι …

Όποιος δεν βλέπει ότι το μπάχαλο έγινε κατά βάση για μια προσωπική κόντρα εθελοτυφλεί…
Αν ο Στάθης δεν είχε πάρει ανάποδες με τον φιώκυ(και το αντίστροφο φυσικά)καμία διάσπαση δεν θα είχε γίνει…

Πλάκα πλάκα μόνο ο Nikker έχει γράψει κάτι ουσιαστικό σε όλο αυτό τον ορυμαγδό κλπκλπ…
Στο σύνολο και για να κλείσω το παραλήρημά μου φταίγαμε όλοι,άλλος πολύ ,άλλος λίγο…απλά το βάρος πέφτει στον Στάθη και Φιώκη διότι αυτοί ήταν οι πρωτεργάτες του στησίματος και –χωρίς να είναι κακό αυτό-είχαν συμπάθειες περισσότερο από τους άλλους!Εκτός φυσικά από μένα που είμαι αξιολάτρευτος και με αγαπάνε όλοι(λέμε καμιά μαλακία να περνά η ώρα)
Δεν μπορούσε να κρατηθεί ελεύθερο φόρουμ από μέλη που είναι όλοι δυνατές προσωπικότητες με διαφορετικούς χαρακτήρες.
Εγώ με τους περισσότερους δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Εκτός από τον Γκρέγκ ίσως –που συνειδητά έβαζε φυτίλια- γουστάρω όλα τα παιδιά εδώ μέσα και βόλτα θα πήγαινα με όλους …
Ακόμα και με τον Κυριάκο (μαζί με μια χούφτα υπογλώσσια crazy. )που μου έκανε εντύπωση η ήπια απάντησή του σε ποστ μου και το εκτίμησα…
Σας εύχομαι σε όλους πάντα όρθιοι και να στηθούν τα φόρουμ όπως θέλετε και να γουστάρετε τρελά(καμιά ειρωνεία το λέω σοβαρά)

ΥΓ το μόνο που με στεναχωρεί μετά την αποχώρησή μου είναι ότι δεν βλέπω τις ατάκες του petani ,ο οποίος θα γίνει πατέρας μου μιας και θα κλέψω την κόρη του που τελικά δεν είναι και τόσο τσαμπουκαλού…

ΥΓ 2 Λεώ δεν ξέχασα ότι σου χρωστάω και θα πληρώσω σύντομα με κάτι καλό….


Αυτιά

με επιφύλαξη να κάνω λάθος

και προκαταβολικά ζητάω συγνώμη άν προσέβαλα με το να μιλήσω ενώ έχω αποχωρήσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:49

zak majol έγραψε:


ΥΓ το μόνο που με στεναχωρεί μετά την αποχώρησή μου είναι ότι δεν βλέπω τις ατάκες του petani ,ο οποίος θα γίνει πατέρας μου μιας και θα κλέψω την κόρη του που τελικά δεν είναι και τόσο τσαμπουκαλού…


ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ...... ετσι απλα ...... shoot. mbounce. shoot. mbounce. shoot. mbounce.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TC-Drift

TC-Drift


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: ER-6n

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:52

gmeles έγραψε:
Ouzo Power έγραψε:
Γρηγορη οτι εγραψα το εγραψα για εμενα προσωπικα και αυτα που με εχουν πειραξει.
Το αναφερα στο κειμενο μου οτι ειμαι μακρυα απο λεφτα σερβερ και λοιπους χαρακτηρισμους.


Και μιας και ερχομαστε σε χαρακτηρισμους και χειρονομιες κτλ να πας να δεις την τεκμηριωμενη και σοβαρη απαντιση του κουρσαρου στο μυνημα μου.

Και εγω περιμενω μια απαντιση Γρηγορη απο πολλα ατομα αλλα ντξ την πηρα απο τον κουρσαρο ολοκληρωμενη

Φιλακια

Δεν νομιζω Αλβι οτι ο Κουρσαρος απαντουσε σε σενα, τουλαχιστον ετσι καταλαβα εγω.
Νομιζω οτι δεν χρειαζεται επεξηγηση για το που απαντησε ο Κουρσαρος, κανε λιγο τον κοπο και διαβασε τα προηγουμενα ποστ και θα καταλαβεις.

Οσο για τα υπολοιπα που ΔΕΝ απαντησες, ειναι κι'αυτο μια απαντηση....δεν χρειαζεται να επαναλαμβανομαστε, θεωρω οτι οι χαρακτηρισμοι "σκυλια" και "αυλικοι" προς εμας ειναι κατι αποδεκτο απο σενα οποτε δεν εχει κανενα νοημα.
Ενα πραγμα θα σου πω, χωρις καμια παρεξηγηση, μονο για να σε βαλω σε καποιες σκεψεις που ισως παραληπτεις ή (δεν θελω να πιστεψω κατι τετοιο) κανεις πως παραληπτεις
Πολλα απο τα σκυλια ημασταν διπλα σου καποτε, με πραξεις και με λογια(δεν ειναι αναγκη να πω περισσοτερα, ξερεις τι εννοω)

Εντελως φιλικα _thumbsup

+599 λασποσύντεκνε..

Αν και πραγματικά δεν με απασχολεί τόσο η τελευταία παράγραφος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 23:59

zak majol έγραψε:

Η απόφασή σου άλλωστε να κάνεις ή να συμμετέχεις σε συνάντηση μετά τον χαμό(για το τι θα γίνει με το φόρουμ) μυστικά –την ώρα που ο Γρηγόρης φωτογράφιζε την στάση μου να βρώ μια λύση άμμεσα ύποπτη δημόσια-ήταν άλλωστε και ένας από τους λόγους της αποχώρησής μου…

Πως εγινε τωρα Ζακ και απο τα 30 ατομα που "φωτογραφιζα" μονο εσυ ειδες το φλας πρεπει να σε κανει να αναρωτιεσαι....
Τελικα η φωτογραφια τραβηχτηκε, κακως κατ'εμε ακομα, μονο που εγω δεν πατησα κανενα κουμπι μιας που μονο εσυ ΔΕΝ καταλαβες τι εννοουσα και κοιταζες τον φακο. Και φυσικα η φωτογραφια δεν με εχει μεσα, αφου διαφωνησα εξαρχης.
Επισης ειναι ψεμα αυτο το "μυστικα" που γραφεις μιας που ειχε ανεβει τοπικ απο τον Αντωνη και ΔΗΜΟΣΙΑ ειπα τις αντιρησεις μου γι'αυτο
Καλο θα ηταν επισης να μην μασας τα λογια σου και να πεις οτι ΕΓΩ ημουν ο λογος που αποχωρησες και οχι ενας απο τους λογους(φακ, θα με πει εγωιστη τωρα)



με επιφύλαξη να κάνω λάθος

κανεις λαθος, αλλα αν δεν εφευγες θα το ειχες καταλαβει, τωρα δεν εχει νοημα να σου εξηγω, οταν και αν επιστρεψεις εδω θα ειμαι (καλα μπορει να ειμαι και στο καινουριο φορουμ, αλλα λεμε τωρα, ξερεις που θα με βρεις να τα πουμε)

και προκαταβολικά ζητάω συγνώμη άν προσέβαλα με το να μιλήσω ενώ έχω αποχωρήσει...
μην ανυσηχεις, κανενα δεν προσβαλεις, εδω αλλοι μπαινουν μονο για να βρισουν και θα μας προσβαλεις εσυ?

ΥΓ: Τελικα καταφερες να κουμπωσεις 4η?? Και πες επιτελους οτι αυτος ηταν ο λογος που χαθηκες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:11

gmeles έγραψε:


ΥΓ: Τελικα καταφερες να κουμπωσεις 4η?? Και πες επιτελους οτι αυτος ηταν ο λογος που χαθηκες.....



Ας του πει καποιος του βλαμμενου οτι εκεινο το ματζαφλαρι μπροστα απο το γκριπ του γκαζιου ..... (αυτο που κανεις γυροβολια και σβαρναει ο τροχος ηλιθιε ..... ) ...... ειναι φρενο ....... crazy. crazy. crazy.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:15

με πέταξε έξω...
Γρηγόρη δεν τα λές καλά...
Αν θες να μιλήσουμε μίλα σοβαρά γιατί με την ειρωνεία δεν θα πάμε κάπου και μπινελίκια απο το ΠΣ δεν γουστάρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:20

zak majol έγραψε:
με πέταξε έξω...
Γρηγόρη δεν τα λές καλά...
Αν θες να μιλήσουμε μίλα σοβαρά γιατί με την ειρωνεία δεν θα πάμε κάπου και μπινελίκια απο το ΠΣ δεν γουστάρω...

Λεω οτι ξερω, πες μου την δικη σου εκδοχη γιατι η δικη μου λεει οτι ουσιαστικα εφυγες, δεν σε εδιωξαν.
Και μιλαω σοβαροτατα Ζακ, αν ξανα βλεπεις ειρωνια δεν σου φταιω εγω, ξεκολλα. _thumbsup
Αν ηθελα να ριξω μπινελικια, θα ειδες και συ εφ'οσον διαβασες ολο το τοπικ, οτι ειχα αρκετες αφορμες και δεν το εκανα, γιατι να το κανω με σενα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 45
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:26

gmeles έγραψε:
zak majol έγραψε:
με πέταξε έξω...
Γρηγόρη δεν τα λές καλά...
Αν θες να μιλήσουμε μίλα σοβαρά γιατί με την ειρωνεία δεν θα πάμε κάπου και μπινελίκια απο το ΠΣ δεν γουστάρω...

Λεω οτι ξερω, πες μου την δικη σου εκδοχη γιατι η δικη μου λεει οτι ουσιαστικα εφυγες, δεν σε εδιωξαν.
Και μιλαω σοβαροτατα Ζακ, αν ξανα βλεπεις ειρωνια δεν σου φταιω εγω, ξεκολλα. _thumbsup
Αν ηθελα να ριξω μπινελικια, θα ειδες και συ εφ'οσον διαβασες ολο το τοπικ, οτι ειχα αρκετες αφορμες και δεν το εκανα, γιατι να το κανω με σενα?
Γιατί είπα ποτέ ότι με έδιωξαν???
Εγώ το διάλεξα.Σωστό ή λάθος έγινε...
την φωτογραφία την τράβηξες στο ποστ που προσπαθούσαμε με τον θαντερ να βρούμε άκρη.Μπορεί και να σε παρεξήγησα αλλά δεν ήσουν ο λόγος που έφυγα.Η απάντησή σου και η συμπεριφορά του φιώκη ήταν η αφορμή και όχι η αιτία.Νομίζω ότι δεν έχω λόγους να αναφέρω τώρα που έφυγα την αιτία(και την αφορμή κακώς το έκανα απλά είναι το πιο ασήμαντο)αν ήθελα να το κάνω θα το έκανα όσο ήμουν μέλος του φόρουμ,όχι απ έξω εκ του ασφαλούς....

υγ...4η δεν βρηκα ακόμη...δεν υπάρχουν ευθείες σε αυτή την χώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:36

zak majol έγραψε:


υγ...4η δεν βρηκα ακόμη...δεν υπάρχουν ευθείες σε αυτή την χώρα




Μια μεριδσ παστιτσιο ..... μιο σαλατα ....... μια κοκα-κολα ..... ευτυχως την γλυτωσε τπ πληκτρολογιο ........ φτηνα θα την βγαλεις ............. shoot. taz.gi shoot. taz.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:41

Εισαστε ολοι ενηλικες-ωριμοι--μηχανοβιοι-με κοινα ενδιαφεροντα -με καλες ημερες ξενοιασιας-με παρεξηγησεις που σε μιση ωρα απο κοντα κουβεντα και καθαρο μυαλο λυνωνται-κρυφοαγαπιωσαστε και ολοι γουσταρετε,ε αστε στα διαλαβρεστε τα.Καντε ενα πειραμα .Δωστε ενα ραντεβου οποτε γουσταρετε και πατε μια βολτα.Αν κανετε κεφι κουβεντιαζετε και λυνετε οποια παρεξηγηση.Αν αξιζατε τις καλες σας κοινες στιγμες τοτε θα βρητε λυσεις.Αν δεν τις αξιζατε δεν ζησατε ομορφες στιγμες μονο ....δηθεν.Αποδειξτε ο ενας στον αλλον την ανωτεροτητα του με ευκαιρεια για διαλογο.Μπορει να εχετε ολοι δικιο μπορει ολοι να εχετε αδικο Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΟΜΩΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΥΚΑΙΡΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 22 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 03 2009, 00:46

@ zak
θανο το σπιτι μου το ξερεις
η πορτα μου ειναι παντα ανοικτη
αν πραγματικα θελεις να κουβεντιασουμε για το ποστ σου ελα
εχω και βοτκα
τα υπολοιπα τα αφηνω να τα κρινουν οι αλλοι
ο καθενας καταγραφεται με αυτα που κανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: