mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT

Πήγαινε κάτω 
+36
Ouzo Power
BUSA MAKIS
VerzeOulis
BAD
Birichino
IASON
Multijohn
Nikker1985
nfot
allo_bar
alexandros
TheDentist
ducpilot
dagger moon
Greg61
koyrsaros_gr
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ
a$wto$
gmeles
zero
zero1
capo998
mitsos84
Black Hornet
Drakos
jony
stzog
Yotis
leopsomo
apostat
TC-Drift
petani
spypetr
SPiRiT
soulnick
GFiotakis
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
koyrsaros_gr

koyrsaros_gr


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HONDA CB1300

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 01 2009, 20:08

kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala. kaaaala.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://koyrsaros-gr.blogspot.com/
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 01 2009, 22:11

οχι ρε κουρσαρε
απλα εχει πλακα το ολο θεμα
2funny. 2funny. 2funny.
οταν ο "φιλος" τους αποκαλει ενα ολοκληρο φορουμ ηλιθιους , σκυλια και αυλικους κανανε τις παπιες , μαλον δεν τα διαβαζαν ή μαλον ζητοκραυγαζαν και δεν ευκαιρουσαν να γραψουν καμια αμπελοφυλοσοφια
2funny. 2funny. 2funny.
οταν εγω τους ειπα "φιλους" του και οτι καποιοι ειναι σε δυσκολη θεση βγηκαν απο το λακο τους να δαγκωσουν, να φιλοσοφισουν
2funny. 2funny. 2funny. 2funny.

2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ 2 ΣΤΑΘΜΑ

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.

μην αγχωνεστε ρε δεν ενοουσα εσας

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.

τωρα ειναι η ωρα του ιασων να βγει να αμολυσει τον ψυχολογικο του οχετο

2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
leopsomo




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Registration date : 12/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 01 2009, 22:35

Γιωργο σε ευχαριστουμε ρε για τη βολτα σημερα...
[img]ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Yearofthedogub6.th[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jony

jony


Αριθμός μηνυμάτων : 169
Ηλικία : 51
Τόπος : Αιγαλεω
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Aprilia pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 01 2009, 22:44

leopsomo έγραψε:
Γιωργο σε ευχαριστουμε ρε για τη βολτα σημερα...
[img]ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Yearofthedogub6.th[/img]

Ατσα και λιμουζινα ο φιωτακης............... 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 01 2009, 22:52

jony έγραψε:
leopsomo έγραψε:
Γιωργο σε ευχαριστουμε ρε για τη βολτα σημερα...
[img]ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Yearofthedogub6.th[/img]

Ατσα και λιμουζινα ο φιωτακης............... 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
πουλησα τα λαστιχα ρε και την πηρα

2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 00:26

Με αφορμη το μηνυμα του Αλβινου νομιζω ειναι καταλληλη στιγμη να γραψω καποιες σκεψεις και να συμπληρωσω επισης οτι δεν υπαρχει κανενα ιχνος ειρωνιας και κακιας στα γραφομενα μου(γραπτος λογος γαρ).

Επρεπε να ειχα διαβασει εκεινα τα μαραθωνια θεματα που γραφτηκαν λιγο πριν την διασπαση αλλα ολο το ανεβαλα μεχρι που φτασαμε στο σημειο να μην υπαρχουν online αυτη την στιγμη.Ο Γιωργος εγραψε εχθες το βραδυ “αν η βαση που ανεβαινει τωρα ειναι οκ και δεν εχει πειραχτει ολα θα ειναι οπως πριν”.Αυτο δεν μ’αρεσε γιατι μπορει να μεταφραστει με διαφορους τροπους.Στην προκειμενη περιπτωση μπορει να σημαινει οτι δεν θα εχει κανεις την δυνατοτητα μελλοντικα να διαβασει απο περιεργεια και να κρινει μονος του τι εγινε τοτε...

Απ’οτι μπορεσα να καταλαβω μεχρι στιγμης, σερβερ-λεφτα-κτλ ηταν απλως η αφορμη.Η πραγματικη αιτια πρεπει να ειναι η ιντερνετικη συμπεριφορα καποιων απο εδω που ενοχλησε ολους οσοι ειναι τωρα στο swatclub.Επειδη ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη τοτε λογικα δεν μπορει να ευθυνεται ο Φιωτακης και μονο.Σ’αυτο το τοπικ ο συγκεκριμενος ανθρωπος δεχτηκε παρα πολλα στοχευμενα πυρα και αυτο απο μονο του κατι λεει.Δεν με ενδιαφερει να υπερασπιστω τον Γιωργο ουτε κανεναν "Γιωργο".Καποια πραγματα ειναι παντως παραξενα.

Ενηλικες ειμαστε οι περισσοτεροι αλλα σιγουρα καποιοι επιρρεαζονται θετικα ή αρνητικα απο φιλους τους.Αυτο το γραφω γιατι δεν ειναι λογικο μεσα σε ενα μηνα που ελλειψα απ’το φορουμ να βλεπω ξαφνικα οτι σαραντα κατι ατομα την εκαναν για αλλου με τοση ευκολια.Αρα,υπηρχε παρασκηνιο απο καιρο κι ετσι το προσκηνιο ηταν συντομο και οι διαδικασιες συνοπτικες.

Το οτι καποιοι ανθρωποι δεν μπορουν να συνυπαρχουν ιντερνετικα με καποιους αλλους το καταλαβαινω.Το καλο στην περιπτωση αυτη ειναι οτι πολυ ευκολοτερα μπορει ενας ανθρωπος να κοψει τους ψηφιακους δεσμους του απ’οτι στην φυσικη ζωη του.
Εκεινο ομως που δεν καταλαβαινω ειναι με τι καρδια μπορεσαν καποιοι να φυγουν σβηνοντας τον λογαριασμο τους απο εδω.Αραγε,γιατι τοση απεχθεια για ενα μερος που συμμετειχαν με τοσο ενθουσιασμο καποτε?

Ολες οι αιτιολογησεις(πραγματικες/πλασματικες) ειναι αδιαπραγματευτες στα πλαισια της αμφιβολιας γιατι ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το τι πραγματικα αισθανεται ή σκεφτεται ενας ανθρωπος την στιγμη που δεν υπαρχουν αλλα δεδομενα.Ομως,το να μην συμμετεχεις εστω στο τοπικ ” ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ ” απο την στιγμη μαλιστα που δεν εισαι και σε καποιο αλλο φορουμ με τα ιδια ατομα που υποτιθεται υπαρχει αμοιβαια επιθυμια για κοινωνικη συνδραστηριοτητα,πως να στεκει αραγε..?

Η αληθεια ειναι μεγαλο φορτιο τελικα και λιγα χερια το αντεχουν depresed



.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 00:49

Συμφωνώ με τα περισσότερα από τα παραπάνω που γράφεις φίλε στο μόνο που με ενδιαφέρει εμένα πλέον σαν Χρήστος είναι με αφορμή το καινούργιο φόρουμ να κάνουμε επιτέλους ένα restart στο μυαλό μας και να προσπαθήσουμε να δούμε τα πράγματα πίσω από τις βιτρίνες.

Είμουν και εγώ ένας από όλα τα παιδιά που φύγανε στην αρχή του πανικού αλλά το μετάνιωσα γρήγορα......για τους Ψ - Χ λόγους δεν έχει σημασία.

Μπορούμε τώρα που είδαμε πλέον τι δεν χρειαζόμαστε σε ένα φόρουμ να κάνουμε τα πράγματα καλύτερα.

Πάμε Παρακάτω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
soulnick

soulnick


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Kawasaki KLR 650

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 01:23

απο την πλευρα μου, φιλε black hornet, χρειαζεται:

α) ν'ανεβει η βαση μας

β) οποιος μπαινει για να προκαλεσει μανουρα, για μπανιο και γρηγορα. η ιστορια εχει αποδειξει πως η πολυ ελευθερια βλαπτει.

γ) οποιος δεν γουσταρει να συμμετεχει στο bs, απ'το να προκαλει τσαμπουκαδες, να παει να γαμηθει καλυτερα.

δεν προσπαθω να φωτογραφισω κανενα μελος με τον ορο "να παει να γαμηθει", καμια τετοια προθεση δεν εχω. αυτο ισχυει για ολους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 01:47

GFiotakis έγραψε:
jony έγραψε:
leopsomo έγραψε:
Γιωργο σε ευχαριστουμε ρε για τη βολτα σημερα...
[img]ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Yearofthedogub6.th[/img]

Ατσα και λιμουζινα ο φιωτακης............... 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.
πουλησα τα λαστιχα ρε και την πηρα

2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny. 2funny.




Κουφαλες ...... ετσι ειναι ..... αλλοι δουλευουν και αλλοι γλεντανε ...... εφαγα και την βροχα στο σχολασμα ...... να ειναι καλα τα ΒΤ 021 ..... κρατανε αψογα ........ θελω λοιπον ν' ανοιγω τον Η/Υ και να ξεκουραζομαι ..... να γελαω ..
.... να περναω καλα γενικως μετα απο μια ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ μερα στη δουλεια ....... και οποιος προσπαθει να μου χαλασει αυτη την διαθεση επιφυλασσομαι να του τα "πω" απο κοντα οταν μου δοθει η ευκαιρια ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 11:39

Μαστα.....ρε ηρεμηστε λεμε, καποιοι απλα βρηκαν ενα τεμπ φορουμ και ειπαν να το ξανα"παιξουν" μαγκες.
Θα απαντησω μονο στον Αλβινο γιατι ειναι απο τα παιδια που σεβομαι

Αλβι σε παρακαλω μπορεις να μου πεις και την αποψη σου περι "σκυλιων" , "αυλων", "αυλικων", "βοθρου" κλπ κλπ κλπ??

Μπορεις να μου πεις την αποψη σου για τους μαγκακους σε μορφη τρολ?

Μπορεις να μου πεις την αποψη σου για τους "χρηστες" που εφυγαν και αντικατεστησαν τα γραπτα τους με μουτζες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheDentist




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 13/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:11

Πάντως να ξέρετε οτι οσο περισσοτερο αργει να ξανανοίξει το φορουμ τοσο φευγουν και ατομα. Ειναι νόμος σε ολο το ιντερνετ οσο αφορα τα φορουμς. Το λεω επειδη το βλεπω το θέμα να πηγαίνει με κουμουνιστικους ρυθμούς "Κανονικά το κρατος πρεπει να μας το στήσει" κτλ

@ Σωτο. Το έργο το έχω ξαναδεί. Αυτή είναι η 4η φορά? θύμισε μου. Δυστυχώς δεν ξεχνάω το παρελθόν γιατί είμαι καταδικασμένος να το ξαναζήσω γαμώτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:13

gmeles έγραψε:


Μπορεις να μου πεις την αποψη σου για τους "χρηστες" που εφυγαν και αντικατεστησαν τα γραπτα τους με μουτζες??

Θα σου απαντήσω εγώ.

Οι μούντζες ήταν και είναι για το Γιώργο αποκλειστικά.

δεν θυμάμαι επειδή ανταλλάξαμε κάποια ποστ σε αυτό το θέμα μαζι
αν πήρα αμπάριζα και δικά σου quote.

Δεν είχα αυτή την πρόθεση αλλά εκείνη την ώρα...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:22

BUSA MAKIS έγραψε:


Θα σου απαντήσω εγώ.

Οι μούντζες ήταν και είναι για το Γιώργο αποκλειστικά.

δεν θυμάμαι επειδή ανταλλάξαμε κάποια ποστ σε αυτό το θέμα μαζι
αν πήρα αμπάριζα και δικά σου quote.

Δεν είχα αυτή την πρόθεση αλλά εκείνη την ώρα...........

Ειναι μια αποψη κι'αυτη. Η μουτζες Μακη ειναι για οσους εμειναν, για οσους τυχον διαβαζαν και για οσους θα ξαναδιαβασουν εκεινα τα ποστ και οχι για τον Γιωργο. Αν θυμασαι μιλαγαμε ΟΛΟΙ για το θεμα και ξαφνικα οποιος μπηκε ή μπει στο μελλον θα αντικρισει μουτζες.

Δεν στο λεω για να τσακωθουμε, στο λεω για να ξερεις πως φανηκε.

Χαιρομαι που λες οτι ηταν της στιγμης, θεωρω (αν οχι σωστα πες το μου) οτι εχεις μετανοιωσει για εκεινη την πραξη. _thumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:32

soulnick έγραψε:
απο την πλευρα μου, φιλε black hornet, χρειαζεται:

α) ν'ανεβει η βαση μας

β) οποιος μπαινει για να προκαλεσει μανουρα, για μπανιο και γρηγορα. η ιστορια εχει αποδειξει πως η πολυ ελευθερια βλαπτει.

γ) οποιος δεν γουσταρει να συμμετεχει στο bs, απ'το να προκαλει τσαμπουκαδες, να παει να γαμηθει καλυτερα.

δεν προσπαθω να φωτογραφισω κανενα μελος με τον ορο "να παει να γαμηθει", καμια τετοια προθεση δεν εχω. αυτο ισχυει για ολους.
φιλαρακι sounlick αυτα που λες πιστευω τα λεμε οι περισσοτεροι.Ετσι οπως ειναι τωρα η κατασταση με το μπαχαλο που επικρατει με τους τσαμπουκαδες,τις προσωπικες αντιπαραθεσεις,τα τρολλαρισματα και τις λοιπες παιδομαλακιες,το αποτελεσμα θα ειναι μια νουλα και μιση.Αν το ανανεωμενο φορουμ κουβαλησει μαζι του ολα αυτα τα περιττωματα δεν θα ορθοποδησει ποτε.Σκεφτομαι τον λογο που θα αποτελεσει μαγνητη στον καινουργιο φιλο να κανει εγγραφη σε ενα φορουμ και τι θα συναποκομιζει απο σκατωμενα απο το τρολλ τοπικς?Αν ειναι στο χερι του καθενος ανενοχλητος να ψωλαρμενιζει δυο λυσεις υπαρχουν λογικα.Η τον απομονωνεις και τον αφηνεις να λεει μονος του χωρις απαντηση,η τον μπανιαρης αφου τον προιδοποιησεις τουλαχιστον.Δεν γνωριζω τα διαχειριστικα καθηκοντα πως και ποιος τα οριζει αλλα η κοινη λογικη λεει οτι αν καποιος ενδιαφερεται να συμετεχει σε συζητησεις για καποιο αντικειμενο με θεμα την μηχανη και οχι μονο,δεν εχει υποχρεωτικα και την διαθεση να μαλιοτραβηχτει με τους υπολοιπους.Και αν το κανει , θα το κανει μια,δυο,το πολυ τρεις φορες και στο τελος επειδη θα καταντησει αηδια θα σηκωθει να φυγει.Αρα υπαρχει αναγκη να καταλαβουμε ολοι το πλαισιο λειτουργειας και επιβολης αυτου του πλαισιου στα τοπικς του νεου BS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leopsomo




Αριθμός μηνυμάτων : 35
Registration date : 12/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:41

αν η μουντζες ηταν αποκλειστικα για το Γιωργο να του τις εστελνες με πμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TC-Drift

TC-Drift


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: ER-6n

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 16:56

leopsomo έγραψε:
αν η μουντζες ηταν αποκλειστικα για το Γιωργο να του τις εστελνες με πμ...

+1

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς πέρασε η εντύπωση πως ο Γιώργος αντιπροσωπεύει 100% αυτο το Forum... (???)

Έίναι ο Γιώργος ιδιοκτήτης και δεν το χα καταλάβει εγώ ή και τα υπόλοιπα παιδιά?

Εδώ η ιδέα του BS Ανήκει σε όλους που συμμετέχουμε, νομίζω είχε ξεκαθαριστεί αυτό απο την αρχή.

Γι αυτό και αποφεύχθηκε η ιδέα του MOD, γι αυτό και μοιράστηκαν οι ευθύνες.

Ο Γιώργος είναι κι αυτός ένα μέλος. Αν είναι σε κάποιους πιο αγαπητός μαγκιά του αλλά μέχρι εκεί. Όπως και όλοι μας οι υπόλοιποι. Κανείς δεν πήγε να παίξει εξουσία πουθενά ( εκτός να κάποιος γούσταρε παραπάνω και χαλάστηκε με την όλη φάση και έφυγε!!)

Μάλλον κάποιοι τα χετε μπερδέψει κάπου τα πράγματα.

Μπορούσατε να λύσετε το θέμα που είχατε προσωπικά με τον Γιώργο αλλά ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ να κάνετε μπάχαλο το Forum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:17

Γενικα περασε η ιδεα οτι ή με τον Φιωτακη θα ειναι καποιος ή με τον Σταθη.
ΛΑΘΟΣ

Απλα ο Σταθης το τραβηξε ποοοολυ μιλωντας για σκυλια και αυλες εκνευριζοντας πολλους απο εμας και συνεχιζοντας αυτο που ηθελε εξ'αρχης, το δικο του φορουμ δηλαδη....

Τεσπα, εγω νομιζω οτι πολλοι παρασυρθηκαν και προσωπικα τους περιμενω πισω αφου πλεον ειναι σαφες ποιος εχει την νοοτροπια "αυλης" και ποιος οχι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:18

leopsomo έγραψε:
αν η μουντζες ηταν αποκλειστικα για το Γιωργο να του τις εστελνες με πμ...

Ίσως και να έχεις δίκιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BUSA MAKIS

BUSA MAKIS


Αριθμός μηνυμάτων : 235
Ηλικία : 57
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: SUZUKI HAYABUSA - SUZUKI TU 250 X

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:21

gmeles έγραψε:
BUSA MAKIS έγραψε:


Θα σου απαντήσω εγώ.

Οι μούντζες ήταν και είναι για το Γιώργο αποκλειστικά.

δεν θυμάμαι επειδή ανταλλάξαμε κάποια ποστ σε αυτό το θέμα μαζι
αν πήρα αμπάριζα και δικά σου quote.

Δεν είχα αυτή την πρόθεση αλλά εκείνη την ώρα...........

Ειναι μια αποψη κι'αυτη. Η μουτζες Μακη ειναι για οσους εμειναν, για οσους τυχον διαβαζαν και για οσους θα ξαναδιαβασουν εκεινα τα ποστ και οχι για τον Γιωργο. Αν θυμασαι μιλαγαμε ΟΛΟΙ για το θεμα και ξαφνικα οποιος μπηκε ή μπει στο μελλον θα αντικρισει μουτζες.

Δεν στο λεω για να τσακωθουμε, στο λεω για να ξερεις πως φανηκε.

Χαιρομαι που λες οτι ηταν της στιγμης, θεωρω (αν οχι σωστα πες το μου) οτι εχεις μετανοιωσει για εκεινη την πραξη. _thumbsup

Δεν έχω σκοπό να τσακωθώ με κανένα σας δεν έχω να χωρίσω με κανένα να σας τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:26

BUSA MAKIS έγραψε:

Δεν έχω σκοπό να τσακωθώ με κανένα σας δεν έχω να χωρίσω με κανένα να σας τίποτα.

Ουτε μεις Μακη εχουμε σκοπο για τσακωμους, κουβεντα κανουμε _thumbsup

Εσυ και ο Αλβινος (προς το παρων τουλαχιστον) ειστε οι μονοι που γραφεται κατι για να κουβεντιασουμε και να δουμε τι εφταιξε και οχι για να ξανατσακωθουμε(αν και ο Αλβινος το εγραψε μονοπλευρα, αλλα περιμενω απαντηση του σ'αυτο που τον ρωταω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bros400pgm




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 25/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:32

gmeles έγραψε:
BUSA MAKIS έγραψε:

Δεν έχω σκοπό να τσακωθώ με κανένα σας δεν έχω να χωρίσω με κανένα να σας τίποτα.

Ουτε μεις Μακη εχουμε σκοπο για τσακωμους, κουβεντα κανουμε _thumbsup

Εσυ και ο Αλβινος (προς το παρων τουλαχιστον) ειστε οι μονοι που γραφεται κατι για να κουβεντιασουμε και να δουμε τι εφταιξε και οχι για να ξανατσακωθουμε(αν και ο Αλβινος το εγραψε μονοπλευρα, αλλα περιμενω απαντηση του σ'αυτο που τον ρωταω)

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ

Και ειναι κριμα να λειπουν και οι 2 τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Registration date : 26/01/2009

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:41

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΣΑΣ Δεν καταλαβαινω τι μαλακιες κανετε.Ρε παρτε τα μηχανακια σας,αρχιζουν ωραιες μερες αυτη την εβδομαδα,η βενζινη πεφτει, τραβατε καμια μακρυνη τσαρκα,φατε,ρουφηχτε καμια μπυρουλα,λιωστε και κανενα λαστιχο και κουβεντιαστε σαν φιλαρακια που εισαστε.ΒΡΗΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΓΟΠΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΒΟΛΤΟΞΕΚΑΥΛΩΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TC-Drift

TC-Drift


Αριθμός μηνυμάτων : 81
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: ER-6n

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:51

bros400pgm έγραψε:
gmeles έγραψε:
BUSA MAKIS έγραψε:

Δεν έχω σκοπό να τσακωθώ με κανένα σας δεν έχω να χωρίσω με κανένα να σας τίποτα.

Ουτε μεις Μακη εχουμε σκοπο για τσακωμους, κουβεντα κανουμε _thumbsup

Εσυ και ο Αλβινος (προς το παρων τουλαχιστον) ειστε οι μονοι που γραφεται κατι για να κουβεντιασουμε και να δουμε τι εφταιξε και οχι για να ξανατσακωθουμε(αν και ο Αλβινος το εγραψε μονοπλευρα, αλλα περιμενω απαντηση του σ'αυτο που τον ρωταω)

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ

Και ειναι κριμα να λειπουν και οι 2 τους

+649

Τόσα χρόνια παρέα, δεν εξαφανίζεσαι ξαφνικά.

Και πολλά ακόμη παιδιά απο δω μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 17:55

TheDentist έγραψε:
Πάντως να ξέρετε οτι οσο περισσοτερο αργει να ξανανοίξει το φορουμ τοσο φευγουν και ατομα. Ειναι νόμος σε ολο το ιντερνετ οσο αφορα τα φορουμς. Το λεω επειδη το βλεπω το θέμα να πηγαίνει με κουμουνιστικους ρυθμούς "Κανονικά το κρατος πρεπει να μας το στήσει" κτλ

@ Σωτο. Το έργο το έχω ξαναδεί. Αυτή είναι η 4η φορά? θύμισε μου. Δυστυχώς δεν ξεχνάω το παρελθόν γιατί είμαι καταδικασμένος να το ξαναζήσω γαμώτο?
Eνταξει,ετσι οπως το εγραψες Δημητρη οποιοσδηποτε μπορει ευκολα να παρανοησει,ακομη κι εγω που ξερω σε τι αναφερεσαι,με την πρωτη αναγνωση αλλο καταλαβα _innocent Σιγουρα εισαι αρκετα οριμος στον τομεα αυτο και εχεις και προηγουμενη εμπειρια απο αλλα φορουμ.Συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι οσο περισσοτερο καθυστερει η επαναλειτουργια του φορουμ τοσο χειροτερο ειναι αλλα δυο λογους μπορω να σκεφτω αυτη την στιγμη.Ο πρωτος,οτι ο Φιωτακης αδυνατει λογω γνωσεων στο συγκεκριμενο θεμα να ξαναστησει το φορουμ.Ο δευτερος λογος οτι παρελαβε προβληματικο backup.Οπως και να’χει,νομιζω θα επρεπε να ζητησει βοηθεια απο εμπειροτερους στο στησιμο φορουμ.Φυσικα και δεν ειναι ντροπη να πει κανεις “μαγκες,αυτο δεν ξερω να το κανω,οποιος μπορει καλως να ορισει”.
Ομως για να μην ειμαι αδικος,δηλωνω οτι δεν γνωριζω τι συμβαινει και τι προσπαθειες γινονται για αποκατασταση του BS.

soulnick έγραψε:
απο την πλευρα μου, φιλε black hornet, χρειαζεται:

α) ν'ανεβει η βαση μας

β) οποιος μπαινει για να προκαλεσει μανουρα, για μπανιο και γρηγορα. η ιστορια εχει αποδειξει πως η πολυ ελευθερια βλαπτει.

γ) οποιος δεν γουσταρει να συμμετεχει στο bs, απ'το να προκαλει τσαμπουκαδες, να παει να γαμηθει καλυτερα.

δεν προσπαθω να φωτογραφισω κανενα μελος με τον ορο "να παει να γαμηθει", καμια τετοια προθεση δεν εχω. αυτο ισχυει για ολους.
Η πλειοψηφια των φορουμ λειτουργει οπως τα λες.Το BS ειναι μια απο τις εξαιρεσεις μεχρι στιγμης και αυτο του δινει ιδιαιτερο νοημα.Σκεψου παντως οτι ενας μπαχαλακιας μπορει να κανει ζημια σε οποιοδηποτε φορουμ αν ειναι αποφασισμενος να το κανει.Ριχνεις ban σε εναν και μετα ο ιδιος ξανακανει register με αλλα χιλια nicknames...Με το ενα το παιζει "ετσι" με το αλλο "γιουβετσι" κ.ο.κ.
Το καλυτερο ban θεωρω οτι ειναι το υποκειμενικο.Μπαινει ας πουμε ο χρηστης paparopoulos κι αρχιζει να βριζει? Αγνοεις τον paparopulos και δεν του πετας την μπαλα για να συνεχισει να παιζει.Αφησε τον να χτυπιεται μονος του μεχρι να σκασει.Μπορει μετα οταν ο ιδιος αφου ξαναδιαβασει τα δικα του γραφομενα να καταλαβει οτι εσφαλε,μπορει βεβαια και οχι αλλα δεν ειναι δικο μας προβλημα.

Εκεινο που θα μπορουσε ισως να γινει θα ηταν η δημιουργια μιας γωνιας στο φορουμ με την επωνυμια "Hall of Shame" , "Ο κουβας της ντροπης" ή κατι αναλογο τελως παντων.Επειτα,ολα τα υβριστικα μυνηματα θα μεταφερονται εκει απο καποιον moderator.
Oμως αυτη ουσιαστικα ειναι η κερκοπορτα που θα οδηγησει καποια στιγμη στην καθιερωμενη οδο του strict moderating. Αυστηρο παντως συντονισμο συνηθως χρειαζονται γιγαντια φορουμ με χιλιαδες -ενεργα- μελη πχ www.moto.gr Εδω υποτιθεται ειμαστε μια μικρη παρεα που δεν χρειαζεται τετοια πραγματα οπως πολυ σωστα γραφουν ο petani,o ΟΡΦΕΑΣ ο ΛΥΡΙΚΟΣ και ο TC-Drift cheers.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stzog




Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 02 2009, 18:25

BUSA MAKIS έγραψε:
gmeles έγραψε:


Μπορεις να μου πεις την αποψη σου για τους "χρηστες" που εφυγαν και αντικατεστησαν τα γραπτα τους με μουτζες??

Θα σου απαντήσω εγώ.

Οι μούντζες ήταν και είναι για το Γιώργο αποκλειστικά.

δεν θυμάμαι επειδή ανταλλάξαμε κάποια ποστ σε αυτό το θέμα μαζι
αν πήρα αμπάριζα και δικά σου quote.

Δεν είχα αυτή την πρόθεση αλλά εκείνη την ώρα...........
Εγω δεν καταλαβαινω πως γινεται αφου εχετε ολοι προβλημα με τον Φιωτακη να του κανετε το "χατιρι" και να σηκωνεστε και να παρατατε εσεις το φορουμ.Ειναι δυνατον εξαιτιας ενος να φευγουν 40 ατομα??Και γιατι δεν τον κανετε ακρη με τον τροπο σας μεσα στο φορουμ απο το να σηκωθειτε και να φυγετε??Δηλαδη καταφερατε να περασει το γουστο ενος ατομου και οχι 40???Αυτο ειλικρινα δεν το καταλαβαινω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ BIKER SPIRIT
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: